Termal Su kaçağı Tespit Cihazı

Termal su kaçağı tespit cihazı ile sıcak su borusundaki sızıntıları kolaylıkla bulabiliriz. Su kaçağı bulma cihazları bakımından 7 farklı kamera ve dinleme sistemi kullanan tek firma Çözüm Merkezi aynı gün servis hizmeti vermektedir.

termal su kaçağı tespit cihazları

Termal Kamera İle Kaçak Su Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapıldığında sıcak su borusunda oluşan su sızıntıları noktasal olarak bulmaya olanak sağlamaktadır. Termal kamera su kaçağı tespit cihazı iş yerlerimiz sadece büyük çapta firmalar veya otel gibi alanlar değil binalar, ofisler, müstakil evler, ahşap, betonarme veya kerpiç olsun her binaya ilişkin kaçakların bulunmasında özenli şekilde destek olmaktadır.

Termal kamera su kaçağı tespiti elemanlarımızı arayarak bayimiz tarafından gönderilecek personellerimizi hızlı şekilde binalarınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer mutfaklarınıza ilişin duvar veya fayans bölmelerinde bazı kirlenmeler, gereksiz ıslanmalar, kabarmalar sürekli oluyor ve silmeniz ile birlikte halen oluşuyorsa bu problemi asla geciktirmeyiniz. Sızıntılar genelde borulardan oluşur ve duvar içlerinde meydana gelir. Bu aşamada ıslaklık sizin veya alt katlara doğru ilerleyecek boyutta devam ederken beton kalitesinin giderek zayıflayacağı da açıktır. Kerpiç bir ev düşünün ve su kaçağı oluştu. O kısımda tamamen çamur oluşması ve zamanla özellikle biraz da geç fark edilme gibi olasılıklar meydana geldiğinde çökmesi normaldir. Betonarme evlerde bu süreç daha yavaş ilerler fakat eğer beton bir kere yumuşamaya başladığı zaman onarmak için tadilat şarttır ve o cepheleri güçlendirmeniz gerekir. Biz bu türdeki sıkıntılara ilişkin duvara bazı cihazlar tutarak sızdırma faaliyetlerinde olan boruları hızlıca bulabiliyoruz.

Termal kamera su kaçağı tespit cihazı yardımlarından asla mahrum kalmayın ve asla bir tesisatçıya sırf kaçak tespiti yaptı diye tonlarca para vermeyin. Çözüm Merkezini deneyerek daha makul rakamlar ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. En iyisi ve hesaplısı bir arada sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment