Tesisatçı

Tesisatçı bulmak artık çok kolay üstelik İstanbul geneli servis hizmeti veren firmamızda profesyonel cihazlar mevcuttur. Evinizde su kaçağı mı var kameralı sistemler ile yer tespiti yapıyoruz , tuvalet tıkandı su gitmiyor mu kanal açma robotları ile etrafı kirletmeden ve kırmadan tıkanıklığı açıyoruz , petekler iyi ısıtmıyor mu ? petek temizleme ilacı ve tesisat temizleme makinesi ile ilk günkü gibi ısınacaksınız Çözüm Merkezi bir tesisatçıdan beklediğinizin daha fazlası burada.

Profesyonel Tesisat Hizmetlerimiz

  1. Su kaçakları kameralı sistemle arıza tespiti yapılır.
  2. Tuvalet gideri ve diğer gider boruların tıkanması çözümü kanal açma makinesi ile sağlanmaktadır. Eğer sorunu görüntülemek isterseniz kanal görüntüleme kamerası mevcuttur.
  3. İyi ısıtmayan petekler özel kimyasal ve makinelerle basınçlı olarak temizliği sağlanır.

Su sızıntısı genellikle alt komşunun tavanına damla şeklinde görülmektedir. Sıradan tesisatçı arkadaşlar bu kaçağı bulmak için gelişi güzel kırımlar yaparlar ancak sonuç pekte iç açıcı olmaz tüm banyo ve koridorlar kırılmış olur. Tamirat masrafı dışında tadilat masrafları eklenince maliyeti bi hayli ağır olacaktır. Çözüm Merkezi bu konuda yıllar önce yaptığı araştırmaların çıkış sorusu su kaçağı nasıl bulunur ? Kısa araştırma sonucunda Avrupada böyle bir sistemin var olduğunu öğrendik ve bu cihazları edinmeye karar verdik. Cihazlar gerçekten güzel ancak kullanımı konusu gerçekten zaman ve tecrübe gerektiren bir meseledir. Biz su kaçağı tespiti işini 1998 yılından günümüze profesyoellikle sürdürmekteyiz her yeni bir sızıntı oluşumundan yeni tecrübeler edinerek be cihazlarımıza daha gelişmiş sistemler ekleyerek bugünlere gelmiş bulunmaktayız.

Eskiden tıkanıklığı açmak için tesisatçılar ya kırım yapacaklar ya da komple giderleri değiştirmek zorunda kalırlardı şimdi robotlu sistemler ile etrafı kırmaya gerek kalmadan tıkanıklıklar firmamız tarafından kısa süre içinde açılmaktadır. Bu hizmeti kesintisiz olarak İstanbul geneli tüm semtlere vermekteyiz. Yapmanız gereken iletişim bölümünden size en yakın ofisimizi aramaktır.

Be the first to comment

Leave a comment