Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve onarımı İstanbul genelinde servis veren firmamızı arayabilirsiniz. Avrupa :(212) 544 36 75 ve Anadolu :(216) 612 55 90 Acil :0532 736 48 79 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti işlemlerini firmamız gelişmiş su arıza bulma cihazları ile dairelere ve iş yerlerinde cihazla kırmadan tespit yapan Türk firmaları Türk Şirketleri arasında yer almaktadır. Alt komşunun tavanına akan su damlacıkları küflenme ve kabartılar hepimizin başına gelebilir ancak bu sorun büyük maliyetlere yol açabilir. Bir evin komple yıkılıp dökülmesi büyük bir mali yük olur. Tesisat firmamız bu tür arızalarda su kaçağı tespiti cihazlarını kullanmaktadır.

Su kaçağı tespiti fiyatları 99 TL den başlamaktadır normal daireler için fiyat değişmez ancak dublex veya iş yerleri için ayrıca fiyat isteyiniz. İstanbul genelinde 9 servis aracı 5 şube ile hizmetinizdeyiz detaylı iletişim bilgileri için sayfamızı ziyaret ediniz.

İstanbul Geneli Servis Hizmeti

Temiz su tesisatında ve gider bağlantı noktalarında kamera kullanılarak yapılmalıdır. Dinleme cihazı elbette gerekldir ancak doğru ve tam bir su kaçak tespiti için kamera şarttır. Kamera olmadan su tesisatı arızaları bulunması mümkün olmayacaktır. Kırılarak bulunması ise size maddi açıdan büyük bir yük olacağından firmamızı arayarak su arıza tespiti yaptırabilirsiniz. İstanbul ilinin neresinde olursanız olun her noktasına servisimiz vardır. Su kaçağı bulma firmamız yaptığı tespit işlerinde ve ardından yaptığı onarımlara garanti vermektedir.

su kaçağı tepsitiYapının sadece arızalı bölümü kırılarak tespit işlemi yapılırsa eksta olacak çıkacak tamirat masrafları cebinizde kalarak kar etmiş olacaksınız. İnternet üzerindne su kaçağı tespiti yapan firmalar araştırırken su kaçağı servis ücreti değil kurumsal firma olmasına dikkat ediniz. Yan resimde görünen iş Çözüm Merkezince yapılmıştır firmamız asla ara eleman veya taşeron kullanmaz bu sayede nerde hangi işlemi hangi gün yaptığımız kayıt altındadır. Yapılan işlere fatura ve rapor düzenlenmektedir.

 

Çözüm Merkezi o kadar profesyoneldir ki savcı tarafından su sızıntısı gidermeyen vatandaşların evlerinden bilir kişi raporu düzenlemektedir. Ayrıca sigorta şirketlerine yazacağımız rapor doğrultusunda yaptığınız tespit ve onarım masraflarını geri alabiliyorusunuz. Bizi tercih etmeniz için birden fazla neden varken neden başka bir Çözüm arayasınız ki … Üstelik İstanbul geneli servis hizmeti vermekte olan firmamız aynı gün içinde hızlı servis gönderme imkanlarına sahiptir.

Su kaçağı tespiti fiyatları

Tespit ücretleri bakılacak olan yere göre değişir müstakil daire , apartman dairesi , iş yeri ve geniş alan kaçakları ayrı katagorilerde ücretlendiriliyor. Her hangi bir karşıklığa sebebiyet vermemek için sayfamızda su kaçağı tespiti fiyatları paylaşmıyoruz. Bölgenize en yakın ofisimizi arayarak net fiyatları öğrenebilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki tespit fiyatlarımız ve onarım ücretlerimiz piyasanın altındadır. Hemde 1 yıl garanti belgeli onarım işlemleri ile kurumsal firmamızı tercih etmeniz durumunda ücretsiz servis garantisi veriyoruz.

Arnavutköy

Arnavutköy su kaçağı tespiti ve onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Arnavutköy bölgesinde hızlı ve ekonomik tesisat çözümleri için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Su arızaları ne zaman meydana geleceği belli olmaz hele beton altı yani görünmeyen arızalar tam bir baş belasıdır bu gibi durumlarda elektronik cihazları kullanan firmamızı tercih etmeniz durumunda karlı çıkacak yine siz olursunuz.

Avcılar

Avcılar İstanbul’un en büyük semtlerinden biri burada tesisatçı bulmak ya da aramaya çalışmak gerçekten yorucu olur . Çözüm merkezi Avcılar su kaçaklarının yer tespiti ekipleri ile artık bu tür sorunların üstesinden gelmek daha kolay ve ekonomik olacaktır. Avcılarda aradığınız uzman sıhhi tesisat ustasını bizimle bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment