Kırmadan Su Kaçağı Tespit

Kırmadan su kaçağı tespit için firmamız kamera sistemleri ve dinleme cihazları kullanmaktadır İstanbul geneli servis fiyatımız 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur araştırmalarınızda karşınıza çıkarak sizi büyük bir dertten kurtarmak amacındayız.

Biz Çözüm Merkezi olarak kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı yapıyoruz. Firmamız uzun yıllardır tesisat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyi teknoloji ile buluşturan Çözüm Merkezi kırmadan su kaçağınızı buluyor ve gerekli onarım işlemini en ekonomik şekilde tamamlıyor.

kırmadan su kaçağı tespiti

kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Kırmadan su kaçağı tespiti işinin uzmanı olan ve son teknoloji tesisat aletlerini kullanan tesisat firmalarının kusursuz bir şekilde yapabileceği bir hizmettir. Tabi siz yine de her tesisat firmasına güvenmeden önce firma hakkında iyi bir araştırma yapın. Yoksa ilerde daha ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı tespit nasıl yapılır onu size şu şekilde açıklayalım. Öncelikle kırmadan tesisat tamiri temiz su boruları ve kalorifer sistemindeki kaçaklar için uygulanabilen bir işlemdir. Temiz su borularında veya kalorifer sistemindeki su kaçaklarını bulmak için öncelikle dinleme cihazları ile bütün tesisat sisteminin her bir noktası dinlenir. Bu dinleme sırasında tesisat içerisinde var olan her tülü kaçak noktası belirlenebilir. Kesinlikle aklınızda şöyle bir şüphe olmasın. Zemin çok kalın su sızıntılarının duyulması imkansızdır diye düşünmeyin. Kullanılan dinleme cihazları o kadar kaliteli ve o kadar etkili cihazlardır ki zemin ne kadar kalın olursa olsun her türlü su kaçakları su sızıntıları kolayca duyulabilir. Dinleme cihazları ile su kaçağının olduğu nokta tespit edildikten sonra bu kaçağın nasıl giderileceği konusunda ustalar bir karar verir. Eğer delik çok küçük bir nokta ise işte o zaman kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilir. Ama kaçak büyük bir delikten meydana geliyorsa işte o zaman bu yöntemin uygulanması mümkün değildir. Yapan ustaya da güvenmeyin.

Sizde hızlı ve kesin sonuç almak istiyorsanız Çözüm Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Tesisat konusundaki tecrübemiz sayesinde tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Fatihde bulunan merkezimize bağlı gezici ekiplerimiz gün içerisinde İstanbul’un ilçelerinde servis hizmetleri vermektedir. Bu sayede gün içerisinde gelen su kaçağı tespiti taleplerinize aynı gün servis gönderiyor ve gerekli onarımları yapıyoruz. Su kaçakları genellikle komşularınız tarafından fark edilmektedir. Sağlıklı hizmet alabilmek için ekibimizi çağırırken su kaçağınızdan mağdur olan kat sakinlerininde orda olmasına özen göstermelisiniz. Çözüm Merkezi olarak en hızlı şekilde su kaçaklarını kesiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment