Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma cihazlarına sahip bir tesisatçı servisiyiz bu sistem sayesinde eviniz kırılıp dökülmeden sadece sorunlu bölgeyi tespit edip tamiratını gerçekleştiriyoruz. Kamera sistemi varken neden evinizi kırdırmayı tercih edesiniz ki ? Şirketimiz hem Avrupa hemde Anadolu Yakasında su kaçağı bulma hizmetini sürdürmektedir. Arıza bildirimi için iletişim menüsünden size en yakın ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kırmadan Arıza Bulunması ve Onarımlarının Yapımı

Kırmadan su kaçağı bulma yaptıracağınız firmanın kullandığı cihaz sistemi çok önemlidir müşteriler ilk önce fiyata bakmaktadır ki bu çok yanlıştır çünkü bulma ücretini ucuz göstererek reklam veren şahsi olarak hizmet veren paravan siteler vardır. Bu tür şahıslarda maddi olanak yetersizliği nedeni ile kamera sistemi yoktur farkedersiniz ki sayfalarında bulunan telefon bir sabit telefon değil cep telefonudur bu durumda işteki kaliteyi doğrudan etkilemektedir. Zaten site adreslerinde bulunan resimler sağdan soldan alıntı yaparak kendilerinin gibi göstermektedirler. Her hangi bir sorun durumunda geri servis istediğinizde o telefonlar bir zaman sonra açılmayacaktır. Zaten amaçları onarım değildir o tespit ücretini alıp size maliyeti yüksek çıkartıp onarımı işne geldiği gibi sıfırdan yaparlar eğer o mevla kabul edilirse eğer kabul etmezseniz hakketmediği tespit ücretini alır çıkar burada çözüm nedir ? Lütfen profesyonel firmalar ile çalışınız.

su kaçağı bulma

Su kaçağı bulma cihaz sistemi görüntü alma üzerine hizmet verir diğer dedektörler ise dinleme odaklı olarak bir akustik yer dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Su tesisatı problemlerinde genelde her zaman çağırdığımız ustaya danışırız günümüzde hala kırarak tesisat kaçaklarını bulmaya çalışan ustalar vardır. Teknolojinin hüküm sürdüğü çağımızda eğer yeniliklere ayak uyduramazsanız ayakta durma şansınız kalmayacaktır. Su kaçaklarının pek çok nedeni olabilir basınçtan doalyı , depremden dolayı , genleşmeden ötürü , tesisat malzemesinin kalitesizliği ve yapılan işçiliğin (kaynağın) kalitesizliği en baş nedenlerden bazılarıdır. Bilinçli müşteriler bu tip oluşumlarda internet araştırması yaparlar bu yazıyı okuyanlar arasında iseniz sizde bir mahdur sayılırsınız. Su kaçağı tamiri için doğru firma ile çalışmanız durumunda maliyetleri en aza indirmiş olacaksınız.

Su kaçağı tespiti yapan Türk firmaları Türk şirketleri arasında yer almaktayız geniş servis ağımız ve tam techizatlı kamera sistemlerimiz sayesinde İstanbul ilimizin önde gelen firmalarından olduk. Yapmış olduğumuz tespitlerin ve onarımların daima arkasındayız.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

  1. Su tesisatı test pompaları.
  2. Akustik yer dinleme cihazları.
  3. Pimaş gözlem kameraları.
  4. Sıcak su için termal kamera sistemi kullanılmaktadır.

Kombi su eksiltmesi

Kombi su eksiltmesi demek tesisatınızda kaçak olduğu anlamına gelir. Bu tür kaçaklar diğer kaçaklara oranla tahrip etkisi azdır. Temiz su kaçaklarında aralarında büyük farklar vardır şebeke suyu kaçakları direk alt komşuya inerken kombi kaçakları kendi dairemizde yer yer 1 metreyi geçmeyecek şekilde rutubetlenmelere ve parke kabarmalarına neden olmaktadır. Kombi kaçakları bulunması zordur bazı kaçaklar imkansızdır biz bu durumda ilaçla tedavi yöntemini garantili olarak uyguluyoruz. Kombi su eksiltmesi varsa kayıp durumuna göre ilaçlama yöntemi uyguluyoruz 24 saat içersinde kombi artık su eksiltmeyi bırakıyor üstelik uygulamalarımız bir yıl boyunca garanti altındadır. Hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

KOMBİ KAÇAKLARINI KIRMADAN İLAÇLA GARANTİLİ OLARAK KAPATIYORUZ .

Tüm su tesisat kaçakları bulunması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eviniz sigorta şirketi tarafından korunuyorsa rapor doğrultusunda cebinizden para çıkmadan hem tespitini hem onarımını hamde fayans tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Vakit kaybetmeden firmamızı arayarak garantili bir şekilde su kaçak bulma işini yaptırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment