Su Kaçağı

Su kaçağı ; tesisatlarda meydana gelen gözle görülmeyen bir kısımda olan ve yapıda en zayıf gördüğü kısmından meydana çıkan su tesisatı arızalarıdır . Bu tür arızaları önceden tahminlere dayanarak kırım işlemleri yapılırdı . Sanılırdı ki suyun çıktığı yerin yakınlarında bir patlak var kırım yapılmaya başlandıktan sonra gerçek ortaya çıkar çünkü su betonun en zayıf gördüğü kumlu kısımları çözerek kendine yol yapar ve buradan kendini dışarıya verir .

Tesisatta su kaçağı kontrolü için tercih edebileceğiniz Çözüm Merkezi firmamızın Avrupa ve Anadolu Yakasında servis noktaları vardır. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızı açabilirsiniz. Su kaçağı bulma fiyatı İstanbul genelinde 99 TL dir.

Evinizi kırdırmadan önce bizi arayın !

su kaçağı Su kaçağının kırılarak bulunması maddi ve manevi yönden size daha ağır gelecektir . Maddi yönden kırılan fayanslar , fayans malzemesi ve fayans işçilikleri için ayrı ücret ödeyeceksiniz hele ki kırdığınız yerden çıkmazsa işte o zaman çok daha kötü bir durum ortaya çıkacaktır . Manevi yönden evin şantiyeye dönüşmesi toz , toprakla ve ustalarla uğraşma bu da kötü bir durum elbette günümüz de işini layıkı ile yapan usta sayısı az hata yok denebilir esnaflık bitti kısa yoldan para kazanmak moda oldu .

Su kaçakları artık kırılmadan bulunması mümkün oldu şimdi bir su kaçağı nasıl bulunur , bireysel yolları var mıdır yoksa sadece profesyoneller mi bulur . Şöyle belirtmeliyiz ki su kaçağı bireysel olarak bulunması ancak kırım yaparak mümkündür kırım yapmadan bulmak ise profesyonellere ait bir özelliktir . Gelişmiş yüzeysel boru görüntüleme kameraları ve su tesisat kaçağı cihazları sayesinde su tesisatı kaçakları kolaylıkla bulunur . Sadece bir tespit ücreti ödeyerek bu sorunun tam noktasını bulabilirsiniz yani artık kırmadan su kaçağı tespiti mümkün oldu .

deutsche journalisten dienste Bild: 48758Su kaçağı bulma servisimiz İstanbul ilimizin tüm noktalarına servis vermektedir iletişim sayfamızdan size en yakın servis noktamızı görebilirsiniz .

Uygun fiyata profesyonel bir şekilde ve titizlikle hizmet veriyoruz . Yapınızın sizin için ne kadar değerli ise bizim içinde o kadar değerlidir ve bu nedenle bizi tercih ettiğiniz çok iyi biliyoruz . Servislerimiz kendi profesyonel araçlarımızdan oluşur asla ara eleman veya taşeron kullanmayız bu sayede nerede ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz . İstanbul’un tercihi olduk ve her iki yakada artık ofis ve servis araçlarımız var sizinde su kaçakları sorunlarınız var ise vakit kaybetmeden bizi arayınız .

Gelişen ve değişen tesisat teknlojisini takip eden firmamız 1998 yılından günümüze tesisat kaçaklarını tespit cihazları kullanarak su kaçağı bulmaktadır. Bulunan bu kaçakların onarımlarınıda yapan firmamızın geniş servis ağından sizde faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a comment