Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma makineleri sayesinde artık gider tıkanmaları kabus olmaktan çıkıyor. Tüm bireysel çabalara rahmen su gitmiyorsa fazla üstelemeden bizi arayın tıkanıklığa profesyonel müdahale ediyoruz.

Tıkanıklık Görüntüleme

tıkanıklık açma servisi

0212 544 36 75 – 0216 612 55 90

İlk önce sorunun neden kaynaklandığını bilmeliyiz ki ona göre müdahalede bulunalım. Gider görüntüleme kamera sistemi sayesinde tıkanıklığı nedeni kamera ile görüntü alınarak tespit edilir. Sonrasında tıkanıklığın metresi ve nedeni belirlendikten sonra kanal açma makinesine uygun tel takılarak müdahaleye girilir. Tıkanıklık açma servisimiz etrafı kirletmden asla kırmadan sorunu kısa bir zaman zarfında çözmektedir. Avrupa ve Anadolu Yakası servislerimiz mevcuttur.

Tıkanıklık Nedenleri

Tıkanıklığın oluşum nedeni 2 katagoride inceleye biliriz. İlk olarak kullanım hatası yani su ile her şeyin gittiğini düşünürsünüz o anda gitti diye gözükebilir ancak tuvalet kağıdı , ıslak mendil , yemek artıkları ve saymadığımız diğer cisimler belli bir süre sonra suyun gitmesini engelleyerek tıkanıklık oluşumuna neden olurlar. Önlemi aslında basit pislikleri ve artıkları çöp poşetlerine atmamız. Diğer bir durum ise kullanım hatası değilde evi döşeyen tesisat ustasının hatasıdır yeterli eğim verilmediyse gidere devamlı tıkanma meydana gelir.

Tıkanıklık açma hakkında soru ve sorunlarınız için çağrı merkezimizi arayarak geniş bilgi sahibi olabilir İstanbul içi randevü talebinde bulunabilirsiniz. Çözüm Merkezi garantisi ile gider tıkanıklıkları açılır.

 

Be the first to comment

Leave a comment