Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma için üretilmiş robot sistemi kullanmaktayız. Bireysel yöntemler kullanarak tıkanıklık açılması size zarar verebilir yakın zamanda haberlere çıkan lavabo açma kimyasalı kullanmak isterken vucudu yanan ev hanımının hali gerçekten çok kötü bunun için profesyonel lavabo açma firmamızı arayarak uygun fiyatlara sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri

Kullanım suyu olan lavabolarda asıl tıkanmanın nedeni kullanım hatalarıdır. Çeşitli maddeleri özellikle bulaşık yıkarken lavabo gideri içine atarız bunlar yemek artıkları , kuru yemiş kabukları , meyve atıkları ve kabukları şeklinde olabilmektedir. Zamanla gider es lerinde biriken bu maddeler tıkanıklık oluşmasına neden olmaktadır. Önlemi almak oldukça basit atıkları çöp poşetlerine atmamız gerekir.

86385

Lavabo Açma Yöntemi

Lavabo açma yöntemi bireysel olarak en zararsız olanı pompa kullanımıdır. Bunun dışında gidere atacağınız kimyasallar ve tel gibi maddeler gider borularına zarar vererek çatlamalarına yol açmaktadır. Yoğun kimyasal kullanımı ise gider borusunun contasını eriterek sızıntı yapmaya başlar böyle bir durumda komple giderleri kırarak değiştirmek gerekecektir. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini gerçekleştiren firmamız en ekonomik çözümleri ile İstanbul geneli servis hizmeti vermektedir.Yapmanız gereken sadece size en yakın servis telefon numramızı aramak.

 

Be the first to comment

Leave a comment