Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Su kaçağı nasıl bulunur Çözüm Merkezi firmamızdan bilgi alın kameralı sistem , dinleme cihazları ve termal görüntü alma servisi veriyoruz. İstanbulun neresinde olursanız olun su kaçağı bulma servisimiz dairenize gelip kaçak tespiti yapacaktır.

İstanbul Su Kaçağı Bulma

İstanbul genelinde su kaçağı bulma ve onarımı için bizi arayabilisiniz Avrupa ve Anadolu yakasında da servimiz vardır.

Su kaçağı nasıl bulunur işlemlerini makineyle yapılması gerekir. Su kaçaklarını bulmak için yöntem, tespiti işlemlerin fayans, duvar, boya, ahşap gibi alanlara en ufak zarar verilmeden cihaz verileri, sinyalleri ile tarama yaparak sızıntı noktalarını bulmaktayız. Su problemi, akıntısı olan evlerde su kaçağı nasıl bulunur sorusu için tesisat türlerine yönelik farklı cihazları tarama şeklinde kullanarak onarımlarını sıvı kapatıcı ilaç ile içten veya yerini saptayarak sonra küçük tadilat şeklinde onarım başlatarak, işçilik masraflarının fazla olmadığı modelleri sizlere sunmaktayız.

Su kaçağı nasıl bulunur çalışmaları duvar akıntısı, renginde sararma, duvardan, fayanstan koku gelmesi gibi durumlarda gider içerisindeki kaçakları bulan kameralı cihaz ile yapılmaktadır. Banyonun, mutfağın, tuvaletin gider borusundaki kaçağı kırmadan bulan gider içi kamera cihazı ile süzgeç, gider içi, boru kanalları kullanılarak yine zararsız şekilde alınacak görüntülerden sonra sızıntı alanları dikkatli görülecektir. Kendiliğinden düzelme olmayacağını ve klasik yöntemler ile bol miktarda kırma, dökme çalışmaları yer alacağından modern yöntemler ile su kaçağı nasıl bulunur alanında deneyimli elemanlarımızı sizlere yönlendirmekteyiz. Kaçak, kırılma boyutuna göre onarım sıvısı eklenebilir, boru parçasında değişim yeri bilindiği için uygulanabilir. Gider tesisatı içerisinde sifon arızası, komşunun gider borusunda akıntı, kaçak gibi durumlarda bu cihaz ile sorunları saptanacak şekilde bulunabilir.

Su kaçağı nasıl bulunur işlemleri için akustik dinleme cihazı kullanarak su tesisatında sızıntı, gürültü oluşturan alanların ses titreşimleri takip edilerek bulunmasını da uygulamaktayız. Damlatan su boruları veya daha gür su seslerinin oluştuğu ortamlarda kullanılabilir. Akustik ses dedektörü ile su kaçağı nasıl bulunur ? Fayans, duvar içlerinde su kaçak yerini gösteren cihaz ses titreşimlerindeki gürültüleri dikkate alır ve gelişmiş mikrofon ses alıcılarının kulaklığa ve eş zamanlı ekrandaki verileri takip edilmesi ile sızdıran su borularının yerlerini bulmaktayız. Bu işleme başlamadan önce apartman dairesinde kırmadan basınç testi yapan test pompası ile sızıntı oluşan durumları analiz etmemiz ve bulduktan sonra ilgili kata giderek orada sızıntı noktalarını saptamamız gerekebilir. Bazen ise kırmadan sıcak su kaçağını gösteren robot olan termal kameralı çalışma sayesinde sürekli ıslak kalan duvar, beton içinde su kaçıran kalorifer, kombi borusu gibi ayrıntıları kızıl ötesi tarama eşliğinde ekiplerimiz dikkatlice görebilir. Sorun saptanır ve ardından onarıma geçilir.

Su kaçağı nasıl bulunur alanında pis su kaçaklarını gider içinden bulan kameralar ile yanınızdayız. Kalorifer, kombi su kaçağını durduran ilaçlı kapatıcı işlemler ile basınç analizlerinin normal düzeylere gelmesini sağlayabiliriz. Balkondaki yağmur su borusunda kaçak var gibi durumlarda kamerayla bakılarak arızalı tesisatın görüntülenmesi gibi her türlü soruna yönelik direkt çözüm üretici araştırma ve onarım çalışmalarını yapabiliriz. Ekip aracımızda su sızıntısı tamiri alanında bol yedek parça bulunmakta olup, garanti süreli çözümleri sizlere sunmaktayız. Kampanyalı, indirimli su sızıntılarını kırmadan bulan cihaz kullanan ekiplerimiz su kaçağı nasıl bulunur alanında son derece deneyimli ve kaliteli çalışmaları ortaya koymaktayız.