termal kamera ile su kaçağı tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapıldığında arızanın noktası bulunarak gereksiz olarak yapılacak kırım döküm işlemlerinden kurtulmuş olacaksınız. Firmamızda bulunan termal ölçüm araçları ile artık su kaçakları kabusunuz olmaktan çıkıyor.

Su sızıntıları genellikle dairelerde alt komşunun tavanına damlaması şekilinde görülür kendi evinizden bu sızıtıyı görmeniz mümkün değildir çünkü tesisat beton altından geçmektedir. Termal kamera ile su kaçağı tespiti demek kırmadan sıva altı borularının görüntülenmesi demektir.

termal kamera

Resimde görüldüğü gibi termal kamera borunun geçiş güzergahlarını belirliyor ve arızanın tespiti için yardımcı bir kamera görevi üstlenmektedir. Çoğunlukla kaçak olduğu bölümlerde kırmızı yayılma şeklinde görülür veya akustik dinleme düzeneği ile kaçıran boru tespit edilmektedir.

Evinize Kamerasız Servisi Kabul Etmeyin

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmalarla çalışınız izra piyasada ucuz cihazlar alarak müşterilerin evine gelişi güzel kaçak bulmaya çalışan şahıslar türemiştir su kaçağı tespiti fiyatlarını uygun göstererek bu işlerini daha cazip hale getirmişlerdir. Sonuç olarak yanlış tespit , devam eden su kaçağı ve boşa zaman kaybıdır. Çözüm Merkezi olarak yapılan tespit ve onarımlara bir yıl garanti vermekteyiz arıza tekrarı durumunda ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yapılan tüm işlemlere fatura kesilmektedir yapılan işlemler kayıt altına alınarak rapor yazılmaktadır.

Asla ara eleman kullanılmaz kendi işimize kendi personelimizi göndeririz bu sayede nerde ne yaptığımızı çok iyi biliriz. Eğer evinizde su kaçağı var ise ve bunu termal kamera ile tespitini yaptırmak istiyorsanız kurumsal firmalar ile çalışmanızı öneriyoruz.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a comment