makineyle çalışan su tesisat ustaları

Makineyle çalışan su tesisat ustaları sayesinde robotlu tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti artık çok kolay ve az malietli oldu. Tıkanıklık var ise robot makine ile açıyor eğer su kaçağı var ise kameralı makineyle noktasal tesisat kaçağı yeri tespit ediliyor.

Yaşadığınız mahallede su tesisatçısı elbette vardır. Evinizin mutfağında veya banyoda olan tesisat sorunlarında hemen bu tesisatçıya haber verip sorunu çözmesini istersiniz. Peki çağırdığınız bu tesisatçı hala eski yöntemleri mi kullanıyor yoksa makineyle mi kaçak sorunlarını çözmeye çalışıyor. Burada önemli olan nokta budur aslında. Çünkü makineyle çalışan su tesisatçıları sorunun kısa sürede ve etkili bir şekilde çözülmesi konusunda size yardımcı olabilir.

makineyle çalışan su tesisatçısı

Makineyle Su Kaçağı Tespiti

Makineyle çalışan su tesisat ustaları kullandığı dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları sayesinde kaçak sorunlarının çözülmesini sağlar. Birçok su tesisatçısı bu aletlerin faydalarını bildiği için kaçak sorunlarının çözümünde bu aletleri kullanmayı tercih eder. Çünkü artık eski usul yöntemler hem işleri güçleştirmekte hem de fazladan emek harcanmasına neden olmaktadır. Bunun dışında eski yöntemler ile 2-3 gün sürecek tesisat sorunlarının çözümü ustalara da ev sahiplerine de gereksiz zaman kayıpları yaşatacaktır.

Su tesisat sorunlarının çözümünde yaşanan bu emek ve zaman kayıplarını bilerek sorunların çözümü için gerekli olan son teknoloji aletleri kullanarak sizlere hizmet vermeyi amaç edindik. Tesisat sorunlarının çözümü aslında bu aletlerin kullanılması ile oldukça basitleşti. Önceleri günlerce süren kaçak arama ve tamir çalışmaları şimdi 2-3 saat içerisinde çözülmektedir. Firma olarak kullandığımız cihazlar makineyle su kaçağına bakan usta çalışmaları yaparken kaçağın olduğu noktayı doğru tespit edip sorunu ortadan kaldırmak istememizin yanında ev ve iş yeri sahiplerinin de rahatsız olmadan ve ceplerinden yüklü bir miktarda tadilat parası çıkmadan sorunu çözmeye çalışıyoruz.

Makineyle çalışan su tesisat ustaları çalışması için bize başvurduğunuzda sizin istediğiniz gün ve saatte sorunu çözmek için evinizde veya iş yerinizde oluyoruz. Yanımızda kolaylıkla taşıyabileceğimiz bu kaçak tespit cihazlarını da yanımıza alarak geliyoruz. Önce kaçağın olduğu yerde olan kaçak belirtilerini inceleyip sorunun nereden kaynaklanmış olabileceğine dair fikir edinmeye çalışıyoruz. Daha sonra ise temiz su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için dinleme cihazı, pis atık su borularındaki kaçağı bulmak için kamera, sıcak su borularındaki kaçağı bulmak için de özel termal kamera kullanıyoruz. Ayrıca su seviyelerini ölçmek içinde test pompalarını kullanarak suyun az veya fazla olup olmadığını kontrol ediyoruz. Makineyle su kaçağı bulma işlemler sonucunda tespit ettiğimiz kaçak noktalarının gerekli tamiratını yaparak sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment