makineyle su kaçağı bulma

Makineyle su kaçağı bulma işlerini garantili olarak yapan firmamız gelişmiş tesisat teknlojisi cihazları ile İstanbul halkına hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti makineyle yapılır ise etrafın fazla kırılmayacağından dolayı onarım maliyetleri o kadar az olacaktır.

makineyle su kaçağı bulmaSu kaçakları her yapıda meydana gelebilir yeni yapılarda meydana gelmesinin sebebi tesisatçı kaynak hatalardan dolayı veya kullandığı malzemenin kalitesiz olduğundan dolayı zaman içinde meydana gelebilmektedir. Eski yapılarda ise demir tesisatların çürümesi ile gider bağlatı boruların özellikle küvet giderlerinin şampan ve duş jellerinin içinde bulunan kimyasalların bağlantı yerlerini veya contalarını eritmesi ile oluşmaktadır. Yani su kaçağı kaçınılmazdır elbet bir gün herkesin başına gelecektir önemli olan makineyle su kaçağı bulma hizmeti alarak arızanın noktasının tespitini yaptırmaktır. Bunun için en tecrübeli firma olan Çözüm Merkezi Her iki yakada bulunan merkez ofisleri ve servis araçları ile hizmetinizdedir.

Profesyoneller ile Çalışmanız size yarar sağlayacaktır

İnternet üzerinden pek çok firma su kaçaklarının tespiti konusunda servis verdiğini iddaa etmektedir öyleki cihazlarımız var ve ucuza yapıyoruz diye ilanlar vermektedir. Ancak ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti atalarımızın dediği gibi ucuz fiyat veren şahısları sorgulayınız. Sitelerinde kullanılan resimler firmaya ait ise bu bir profesyonellik örneğidir , çalışanlar sigortalı , fatura kesebilir , rapor yazabilir ve sabit bir telefonu var ise güvenilir olur. Makineyle su kaçağı bulma tek bir alet ve cihazla yapılmaz ; dinleme cihazları , termal kamera , pimaş içi gözlem kamerası ( 20 metre) ile yapılmalıdır.

Garantili olarak hizmet veriyoruz

Çözüm merkezi garantili olarak makineyle su kaçağını bulan tesisatçılar ile hizmet vermektedir. Onarımlar ise 12 ay boyunca garantilidir firmamız tarafından yapılan onarımlara garanti vermekteyiz. Su kaçağı bulma makinesi kullanılarak nokta atışı yapan firmamız İstanbul geneli servis hizmeti vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment