termal kamerayla su kaçağı tespiti

Termal kamerayla su kaçağı tespiti yapan İstanbul tesisat firması Çözüm Merkezi Avrupa ve Anadolu yakasında 99 TL su kaçağı bulma fiyatı ile hizmet vermektedir. Tesisatta sıcak su borusunda oluşan kaçaklarda nokta atışı tespit imkanı sağlayan termal kamera bu alanda en seçkin cihazdır kusursuz sonuç için kullanılması artı avantaj sağlar.

Her firmada bulunmayan termal kamra seçkin tesisatçı firmalarında bulunmaktadır. Çözüm Merkezi firmamız termal kameralı su kaçağı tespiti yaparak garantili tamir işleride yapmaktadır.

İstanbulda Termal Kameralı Tesisat Firmaları

Su kaçakları küçük bir sorundur ama başınıza getireceği durumlarda küçümsenmeyecek kadar büyüktür. Bunlara bazı örnekler verecek olursak şunları söyleyebiliriz su kaçağından sızan sular bina duvarlarınızın arasında birikir ve bu sular binanızı içten içe çürütür bu da sizlere büyük tehditler yaratır. Ayrıca sızan sular sizin su faturanıza da yansıyacaktır bu nedenle uzun vade de sizler yüksek faturalar ile karşılaşabilirsiniz. İşte bu nedenlerde dolayı su kaçağı küçük bir sorun açtığı olaylar büyük bir sorun olarak gösterilir. Peki su kaçağı nasıl bulunur su kaçakları bundan yaklaşık 10 yıl öncesine kadar gerekli teçhizat olmadığı için yeri tahmini olarak tespit edilir bu nedenle de deneme yanılma yöntemi kullanılırdı işte bu yöntemlerden dolayı işler hem uzun sürer hem de boş yere zemin kırılırdı bu nedenle de sizlere maddi zarar verirdi. Tabi ki günümüzde böyle değil günümüzde teknolojinin gelişmesiyle termal kameralar hayatımıza girdi bu termal kameralar tesisat sektöründe de kullanılmaya başlandı işte bu nedenlerden dolayı günümüzde termal kamerayla su kaçağı tespiti yapılıyor bu işle termal kameralar ile yapıldığı için eskiden 3-4 saat süren tadilat işlemi şimdilerde sadece 1 saat sürmekte. Peki bu termal kamera nedir nasıl çalışır? Termal kameralar insan gözünün algılayamadığı ısıları algılar ve bunu bir ekranda renkler ile gösterir işte bu şekilde duvarların arkası yerin altı dahi görünür. İşte termal kamerayla su kaçağı tespiti işlemi bu kadar. Sizlerde ileride su kaçağı problemi yaşarsanız bizim önerimiz termal kamera kullanan bir tesisatçı çağırın ya da termal kamera kullanan firmaları çağırın.

Termal Su kaçağı Tespit Cihazı

Termal kamerayla su kaçağı tespiti için bizi arayın İstanbul genelinde değişmeyen su kaçağı tespit fiyatı ve tamirinde 2 yıl garanti ile servis veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment