en iyi su tesisat ustaları

En iyi su tesisat ustaları en iyi su tesisatçısı servisi Çözüm Merkezi İstanbul genelinde aynı gün hizmet veriyor. En iyi olamak ne demek ? En iyi olamak alanındaki yenilikleri takip ederek bu yenilikleri uygulamak demektedir.

Aradığın Tesisatçı Burada

Sektörde bir çok yenilikleri takip eden firmalar var peki neden Çözüm Merkezi ? Çünkü tesisat bizim ek işimiz değil tek işimiz , çünkü teknoloji ile hizmet verirken halkımızın bütçesinide düşünerek haraket ediyoruz. İstanbulda tesisat sorunları bitmez en çok telefon aldığımız konu ise alt kata su kaçağı var benden mi yoksa başka bir daireden mi akıyor. Vatandaş bilinçli evini kırdırmak istemiyor böyle cihazların varlığınıda internetten araştırma yaparak bulabiliyor. En iyi su tesisat ustaları mesela sizin yazdığınız gibi aslında bu makkale sadece bu kelimelerde çıkmak için yazılışta olsa rakip firmalar tarafından merak edinerek okunur hatta bazıları bunu kendi sitelerinde yayınlar. Çözüm Merkezi diğer firmalardan ” özgün olarak bu mesleği yaparak  ” ayrılmaktadır. Kurumsal bir kuruuş ve çalışanları şeklinde … Şimdi sizlere kısa yaptığımız işlerden bahsedeceğim ve kullanılan cihazlardan kısa kısa makale yayınlayacağım.

çözüm tesisatSu kaçağı tespiti : Ev ve iş yerlerinde meydana gelen beton altı sızıntıların yerini kırmadan bulma eylemini bu kelimelerle tabir ediyoruz. Peki su kaçağı nasıl bulunuyor ? Temiz su tesisatı için akustik dinleme , termal kamera ve test pompaları kullanılarak sızıntı yapan boruya ulaşılıyor. Atık su yani pis su borularında ise gider içi gözlem kameraları kullanılmaktadır.

Tıkanıklık açma : Yapılarda ve inşaatlarda meydana gelen tıkanmaları yine kırmadan kanal açma makineleri ile açmaktayız. Bazen evinizde lavabo tıkanır veya tuvalet tıkanır kendimizce çözümler buluruz ya işte o çözümler işe yaramadığı zaman bizi arayabilirsiniz.

Petek temizliği : Petekler eskisi gibi ısı vermiyor , ne kadar yakarsanız yakın evde ısınamıyorsanız ve buna rahmen yüklü miktarda fatura ödüyorsanız tesisatta tıkanıklık var demektir. Kalorifer tesisatı içinde kireç , tortu , pas ve çamurlaşma sıcak suyun dolaşımını engeller özellikle son petekler ve petek dipleri soğuk olur dikkat ederseniz. Çözüm Merkezi firmamız bunun önüne temizleme kimyasalları ve petek temizleme makineleri ile önüne geçmektedir.

İşte en iyi su tesisat ustaları bu yukarıda saydıklarımızı yapabilecek ustalardır. Her hangi bir tesisatçıda bu cihazlara sahip olabilir ama işin hakkını verebilmek işte bu ustalık ister değerli ziyaretçiler bu yazımızında sonuna geldik. Okuduğunuz yazı Volkan KÜÇÜK tarafından 10 dakika içinde gelişi güzel özgün bir şekilde yazılmıştır. Herkeste akıl var ama kullanmak hüner ister.

Be the first to comment

Leave a comment