alibeyköy su kaçağı

Alibeyköy su kaçağı tespiti ve tamiri kırmadan dökmeden sadece 99 TL ye yapılmaktadır. Firmamıza 0212 544 36 75 ulaşabilirsiniz su kaçağı nasıl bulunur diye dert etmeyin işi uzmanına bırakın.

Alibeyköy su kaçağı tespiti olarak ancak inşaat zamanlarında döşenmiş olan sadece temiz hatlar değil atık sistemler de dâhil olmak üzere hepsinin analizini kırmadan yaparken sadece tadilat aşamasında matkap kullanmaya özen gösteriyoruz.

Tavandaki küflenme ve Sararmalar

Alt komşunun tavanında oluşan küflenme ve sararmalar su kaçağına işarettir heleki şıp şıp damlayan hiç kesilmeyen su damlacıkları varsa acil önlem alınması gerekir.  Alibeyköy su kaçağı tespiti ile sıcak su tesisatlarına ilişkin tüm sorunlarınıza olumlu yanıt almanız mümkündür. Doğalgazlı kombi cihazlarının yeterince sıcak su üretilmesi isteniyorsa mutlaka kombiye yeterli miktarda su akışı olması gerekir. Eğer gereğinden da az su akışı kombiye geliyor ve özellikle açma kapama sistemlerinde tüketim daha fazla olacak şekildeyse kombi arıza verebilir. Bu açığı oluşturan belki kombiye bağlantılı olan temiz su sistemindeki sızıntı da olabilir. Metal boru içerisinde zamanla oksitlenme, paslanma veya kireçlenme de olması da diğer ihtimaller arasında yer alır. Ekibimiz bu hatlardaki sızıntıyı anlamak için ses detektörünü kullanmaktadır. Kombiyi besleyen ve kombiden bataryalara giden tesisat içindeki su hareketliliği, boru içinde kalmış hava boşlukları gibi belirtiler ile ses analizlerini cihaz ile yaparak hangi kısımlarda sorun olduğunu anlayabiliyoruz. Sizin de bildiğiniz gibi eğer bir sızıntı varsa ses çıkartması gerekir ve bunu her zaman duymanız mümkün değildir. Kullandığımız su kaçağı tespiti ekipman bu açığı göstergesindeki çeşitli analizler ile ortadan kaldırmakta ve doğru analiz yapılmasını sağlamaktadır.

Alibeyköy su kaçağı tespiti evinizdeki tesisat sıkıntıların asla daha kötü duruma gitmesine izin vermez. Günlerce sürecek ve yarım yamalak ortaya konulacak işçilik çalışmalarına artık son. Bizi tercih edin ve 1-2 saate kalmadan o kısımları hemen düzeltelim.

Be the first to comment

Leave a comment