alt kata su kaçağı

Alt kata su kaçağı var yerini tespit ettirmek mi istiyorsunuz ? Öyle ise su kaçağı nasıl bulunur sizlere Çözüm Merkezi firmamızın profesyonel cihazlarından bahsedelim özel boru görüntüleme kameraları sayesinde nokta atışı tespitler yapılmaktadır.

Bilinçsizce evinizi Kırdırmayın !

alt kata su kaçağıSu kaçağı şikayetini alt komşudan alırsınız çünkü su yukarı çıkmaz yer çekimi etkisi ile bu yüzden dairenizde hemen belirtiler olmaz asıl belirtileri alt komşunun tavanından görebilirsiniz. Yeni tesisat onarımı yaptırmış olabilirsiniz eviniz yeni tadilattan geçmiş olabilir bu alt kata su kaçağı oluşmasına engel değildir. Şöyleki ustanın kullandığı kalitesiz malzeme veya ustanın yanlış işçiliğinden su kaçakları meydana gelebilmektedir. Su kaçağı tespiti yapmak eskiden olsa oldukça zor bir işlemdi. Ancak gelişen teknolojiyle beraber bu işlem çok kolay bir hale geldi. Firmamız size bu konuda teknolojik cihazlarla su sızıntısı tespiti yapma imkânı sunuyor.

Tesisat görüntüleme kameraları sayesinde alt kata su kaçağı oluşumlarının yerini noktasal tespit ediyoruz böylece fazla kırım döküm yapılmadan arızalı bölümün onarımları yapılarak üzeri kapatılıyor. Çözüm Merkezi geniş servis ağı sayesinde İstanbul içi tüm semtlere servis hizmetini sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için size en yakın servis noktamızı arayabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment