Kurtköy Su Kaçağı Tespiti

Kurtköy su kaçağı tespiti yapan firmamız Pendik semtinde kameralı sistemle su kaçağı bulma 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur çalışmalarımızda elbette işin maddi tarafını da düşünerek ilginizi çekebilecek bazı avantajlı kampanyalar oluşturduk. Tek yapmanız gereken çalışma hatlarımızı aramak ve bilgi almaktır.

Kurtköyde Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Kurtköy su kaçağı tespiti ustalarımızca nitelikli analiz farkındalığı oluşturmak için bu alanda daha kaliteli cihazlar kullanmaktayız. Batarya sistemlerini her kullandığınızda biraz kirli veya sanki tam berrak gibi bir kıvamda olmadığını gördünüz mü? Boru içindeki kirlenme, kireçlenme olabileceği gibi kombi sistemiz, merkezi temiz su depolama alanında da aynı şikâyetlerden kaynaklanabilir. Bir diğer olasılık ise boruların biraz hasarlı hale gelmesi ve iç kısımlara beton parçacıklarını çekmesi şeklinde oluşur. Zaten akan suyun iyice azalması, borudaki delinmenin daha fazla olduğu anlamına gelecektir. Bu durumda evinizde bazı beton ve zemin parçalarına elinizi değdirerek ıslaklık var mı yok mu bakmanızı öneriyoruz. İşi biraz daha garantiye almak adına şu anda bizleri arayarak kaçak testi yapma konusunda yardımlarımızı alabilirsiniz. Kurtköy tesisat ekibi olarak biz çeşitli soyut olasılıklara göre değil tam olarak cihazlarımızla ses ve beton içi ısı değişimlerini tarayan iki cihazımız ile araştırma ve sonuca dayalı parça değişimi işlemlerini yapmaktayız.

Kurtköy su kaçağı tespiti garantili onarım işlemlerinde termal kameradan, akustik cihaza, kanal içi görüntüleme cihazlarına ve batarya sistemlerine ait sızıntılara karşı komple onarım imkânı veriyoruz. Biraz da ekonomik olması gerektiğini düşünerek tesisatlarınızdaki tüm bakımları garantili yaparken fiyat olarak aşırıya kaçmamaya özen gösterdiğimizi belirtelim.

Be the first to comment

Leave a comment