banyonun tavanından damlayan suyu bulma

Banyonun tavanından damlayan suyu bulma deneme yanılma ile yapılacak iş değildir bunun için su kaçağı tespit cihazları ile servis veren firmaları aramanız gerekmektedir. Banyo tesisatından geçen sıcak , soğuk ve atık su borusu bulunmaktadır su sızıntısının yerini bulmak için ya komple kırmak ya da kameralı kontrol yaptırmak gerekir.

Banyo tavanından su akıyor sorunu ile karşı karşıyasanız şirketimizin Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan şubelerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Tespit edilen yer kırılarak onarım işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

Banyoda Su Kaçağı Tespiti

Banyonun tavanından damlayan suyu bulma banyo giderindeki su kaçaklarını önleyen servistir. Banyo gider tesisatına temizlik sırasında kırılan cam ürünleri, ıslak mendil veya farklı atıkların geçtiğini düşünün. Belli bir vakit banyo giderinde tıkanıklık oluşturabilir ve tesisat borusunu içten zedeleyerek çatlama banyoda su kaçağı şikayetlerini üretebilir. Bunu tam olarak görmek ve onarım için ilk aşamada teşhis açısından kamera kullanarak araştırma yapmaktayız.

Banyonun tavanından damlayan suyu bulma banyo su borularında kaçak tespit kamerası olan tesisatçıdır. Nasıl yapılır? Banyo tavanında küflenme var ise gideri kırılmasan gerek kalmadan gider çapının önemi olmaksızın akıllı kamera sistemi ile gider içerisine başlığı takılır. Görüntü aktaran kameraya bağlı kablo sistemi standart değil, dirsek ve her türlü dönemeçleri rahatlıkla dönebilir ve uzun boru içlerini metrelerce araştırmamızı sağlayabilir. Banyo giderinde patlak su borusu bulma işlemi de bu çalışma sırasında sızıntı oluşturan, kaynak yeri çıkan veya farklı bir montaj arızası gibi araştırma sonucunda bulunur. Güçlü ışıklandırma sistemi ile kaçak alanı tespit edilir. Yüzeyin ve hangi katta olduğu işaretlenir. Direkt boruya yönelik ilerleme yapacağımız için gereksiz yere bazı noktalar kırılmaz ve kameralı su kaçağı tespiti cihazının gösterdiği alanda su arıza tespiti yaparak boru sistemine ulaşırız.

Banyonun tavanından damlayan suyu bulma patlak banyo su borusunu hemen değiştiren firmadır. Metrelerce alanı kırmaya her zaman gerek yoktur. Patlak alan geniş bir alana yayılması her zaman olmaz. Kırılmış bölgeyi görerek tamir etmek çok büyük avantajdır ve beton alanın arkasındaki boru sistemine ulaştıktan sonra ekip aracımızdaki garanti süreli boru sistemleri ile sorunu hemen düzeltebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment