su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme

Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme 99 TL İstanbulda kameralı cihazla su kaçağı tespit bulma servisi telefon numarası 0532 736 48 79 dur. Su kaçağı tespiti konusunda 1998 yılından günümüze Çözüm Merkezi servislerini sürdürmektedir.

Su kaçaklarının bulunması sırasında ev içerisinde fayansların ve duvarların kırılacak olması ev sahiplerini büyük bir sıkıntıya sokar. Küçük bir kaçak noktasından çıkan suyun yarattığı sorun nedeniyle birçok alanda kırma çalışılması yapılması gerek ve bu da ev sahipleri için günlerce sürecek olan bir inşaat süreci ve büyük bir masrafın ortaya çıkması demek oluyor. Tabi ki yaptığımız yeni uygulama sayesinde bu sorunlar ortadan kalkıyor ve su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme işlemi ile kaçak noktaları cihazlar ile tespit edilebiliyor.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme uygulaması şu anda kaçak noktasını tespit etmek için yaptığımız işlemlerden birisidir Kaçak tespiti sırasında kullandığımız aletler sayesinde suyun sızdığı alanı herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmadan bulabiliyoruz. Dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları kaçak tespit çalışmalarında kullandığımız aletlerdir. Bu aletler yardımı ile tesisat borularının içlerini görebildiğimiz gibi suyun çıkardığı sesleri de duyabiliyoruz. Bunlarda bize kısa sürede sorunlu alanı bulmamız için imkân sağlıyor. Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme çalışmaları sırasında zemin üzerinden dinleme cihazları ile sızan suyun çıkardığı sesi dinleyebiliyoruz. Bunun yanında kamera ile de boruların içerisini inceleyerek kaçak noktasının olduğu alanları görüntüleyebiliyoruz. Kameraları giderlerden tesisat içerisine göndererek borulardan görüntü alıyoruz. Bu sayede kısa sürede kırıp dökme işlemi yapmadan kaçak noktasının olduğu alanı tespit edebiliyoruz. Yaptığımız bütün bu işlemler sırasında kırıp dökme işlemi yapmadığımız için hem vakit kaybetmiyoruz hem de ev sahipleri için yüklü bir tadilat masrafı oluşturmuyoruz.

Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme işlemi için firmamızın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile hareket edip uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde size ek masraflar açmak yerine masrafları nasıl daha da azaltabiliriz bunun için uğraş veriyoruz. Kırıp dökmeden bulduğumuz su kaçak noktalarını küçük bir alanda yaptığımız işlem ile sonucu ortadan kaldırarak size temiz ve kullanışlı bir ev bırakıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment