Banyoda su kaçağı nasıl bulunur

Banyoda su kaçağı nasıl bulunur ? gider tesisatı , sıcak ve soğuk su tesisatı yanında derz boşluklarından kaynaklanan bi sızıntı olabilir. Bunu anlamak cihazsız olarak gerçekten zordur ve maliyetlidir.

Maliyetten kastımız bir yerideneye yanıla kırma esnasında sağlam olan yerlerin kırımlası ve bunun tamir masrafıdır. Çözüm Tesisat olarak banyo su kaçağının nerden geldiğini bulmak için kamera sistemleri , dinleme cihazları ve termal kamera kullanıyoruz.

Su Kaçakları Cihazla Nasıl Bulunuyor

Banyo su kaçağı nasıl bulunur profesyonel çalışmaların tercihi olmaya devam ediyor. Atık madde sıkışması nedeni ile tıkanan lağım kanalının kırılma yerlerinin bulunmasında su kaçağı bulan firmalar bizler kamera tekniklerini kullanıyoruz. Sızan ve betona geçen atık suların çıkış yerleri su kaçağı bulma alanında uzunca kabloya bağlı kameralı su kaçağı tespiti ile yapılır. Lavabo altındaki sistemden tutunda tuvalet ve logar, ana atık tahliye sistemleri dahil net görüntüler alır ve su arıza tespiti için pimaş borularında onarımı garantili şekilde yapabiliriz. Banyoda su kaçağı nasıl bulunur bina içindeki tüm su kaçaklarını bulabilecek akıllı cihazlar kullanmaktadır. Toprak ve zemin yapılarında mevcut ses hareketliliği vardır. Betonu veya toprağı dinlemeye kalksanız pek belli olmayacak türden girişimlerdir. Yalnız kırmadan su kaçağı tespiti cihaz kullanımı ile ses dalgalarındaki belirginliği kulaklığa büyük ölçeklerde veririz. Ekrandaki tüm analiz teknikleri arasında su borusunda sızıntı noktasını betonun kırılmasına gerek kalmadan bulabiliyoruz. LCD ekranda ses dalga filtresi, frekans seçimi, ev içinden gelen diğer seslerin kamufle edilmesi ve yalnızca boru sistemlerine odaklanılmasını sağlayan ses detektörü ile toprak altından kaçak yapan su borularının da bulunması gibi hizmetlerimizi mutlaka almalısınız.

Banyoda su kaçağı nasıl bulurum sürekli kombiye su ekleme ihtiyacına çözüm getirebilir. Aslında peteklerin kontrol edilmesi ve su kaçağı bulan tesisatçı ile su kaçağı tamiri yapabilmenin önünü kaliteli analizler ile açabilecek termal kamera ile orada inceleme yapılması sızma yerlerinin görülmesini sağlayabilir. Sırf peteğin iç metalinde bazı yapışkan sıvılar ile onarım da mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment