yeşilpınar tesisatçı

Yeşilpınar tesisatçı servisi gelişmiş tesisat teknolojisi cihazları kullanmaktadır. Gizli su sızıntıların yerini son sistem kamera sayesinde görüntüleme yaparak noktasal tespit imkanı sunuyoruz böylece gereksiz yer kırımlarına son veriyoruz. Gider tıkanıklıklarını robotla müdahale eden firmamızda kanal açma makine sistemleri vardır. İyi ısıtmayan peteklere ise özel kimyasallar kullanarak basınçlı petek temizleme makineleri ile temizliyoruz Yeşilpınar tesisatçı farkı ile tüm tesisat arızaları için bizi arayabilirsiniz.

Yeşilpınar Su Kaçak Tespiti

Alt komşuya su mu damlıyor ? gömülü tesisat borularının hepsini kırarak bulma çalışması artık geride kaldı çünkü su arıza tespit cihazları ile noktasal tespit imkanı sunuyoruz. Sıradan tesisatçılardan farkımız kullandığımız tesisat teknolojisi ve bu konuda eğitimli personelimizdir.

Diğer Hizmetlerimiz

Tüm su tesisatı arızaları , montajlanması ve yeni su tesisatı çekilmesi için bizi arayabilirsiniz. Firmamız yapılan her işe garanti vermektedir. Yeşilpınar su tesisatçı servisi musluk tamiri , sifon iç takım montajı , duşa kabin satışı ve montaj işlerini yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment