su kaçağı uzmanı

duvardan su sızıntısı

Su kaçağı uzmanı İstanbul geneli profesyonel cihazlar ile ev ve iş yerlerine servis veren kurumsal bir şirkettir.Tesisatların zamanla eskimesi, çatlaması, kırılması gibi nedenlerden dolayı evlerde veya iş yerlerinde su kaçağı meydana gelir. Kaçağı anlamak oldukça zordur. Bazen evde küflenme, kabarma, dökülme gibi belirtiler oluşur kaçaktan dolayı. Bu küflenme, kabarma ve dökülmeler sayesinde görüp anlayabiliyoruz. Bu kaçakların neden olduğu küflenmeler rutubet olmasına ve rutubet kokusu yayılmasına neden oluyor. Bu rutubet kokusu aslında kötü olmasına rağmen çoğu zaman kaçağın olduğunu anlamak için işe yarıyor. Bunların yanı sıra eğer bir de kaçak büyükse akan su alt komşuya veya yan komşuya sızar ve su kaçağı olduğunu böylece anlamış oluruz.

Profesyonel Cihazlarla Uzman Tesisatçı

Tesisatta arıza olduğu anlaşıldıktan sonra çözüm bulmak gerekir. Genel itibariyle hemen bir tesisatçı çağrılır ve tesisatçı kaçağın nerede olduğunu anlamak için tesisatın geçtiği noktalar üzerinden delik açar, duvarı kırar ve kaçağın orada olup olmadığını bulmaya çalışır. Daha doğrusu eskiden bu şekilde tespit edilmeye çalışılırdı tesisat sorunları. Ancak gelişen teknolojik hayatla beraber artık sorunları çözmek bu kadar zaman almıyor. Cihazla su arıza tespiti yapabiliyorsunuz artık. Bu cihaz sayesinde kırmadan yıkmadan kaçak neredeyse bulabiliyor sadece o bölgeyi açıyor ve tamirat yapılıyor. Böyle bir sorun olduğunda bu cihazı nasıl bulabileceksiniz? Yapmanız gereken teknolojik donanımla çalışan bir uzman tesisatçı veya bu konuda uzman bir firmayı bulmak ve onlarla anlaşmak. Cihazla beraber gelip tesisatın geçtiği noktalardan cihazla geçiyorlar ve su kaçağı neredeyse bunu bulup sadece kaçağın olduğu noktayı kırıp açıyor ve tamirini yapıyoruz.

Tam Kontrol Önemli

Kaçak sadece su tesisatlarında olmaz. Tuvalet veya lavabo tıkanır bu da su sızdırır veya kombin-izin suyu eksili-yordur bu durumda kombinin görünmeyen noktalarından birinde su kaçağı olabilir. Bu tip sıkıntıların hiçbiri artık problem değil. Gelişen teknoloji sayesinde hepsini çözmek çok kolay. Yapacağınız tek şey uygun ve kaliteli bir firmayla anlaşmak veya bilindik, teknolojik donanıma sahip bir su tesisatçısından yardım istemek. Kombi kaçaklarından tutun lavabo tıkanmasına, tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerine kadar hepsini artık çözmek çok kolay. Uzman bir firmayla anlaşın gelsin elinizi bile sürmeden sorunu gidersin. Su kaçağı uzmanı tam kontrol yapılmasının önemini vurguluyor çünkü piyasada işin eğili olmayan şahıslar dolaşıyor bu nedenle işi uzmanına bırakın.

Be the first to comment

Leave a comment