kalorifer su kaçağı kimyasalı

kalorifer su kaçağı onarım kimyasalı

Kalorifer su kaçağı kimyasalı kullanılarak kapatılan kaçaklarda extra bir işlem yapılmaya gerek yoktur ancak kullanılan kimyasalın markası T.S.E belgesi olması gerekir. Piyasada bir çok uygulama firması ve pek çok çeşitli fiyatlar ile karşılaşırsınız.

Sorunu çözümeye çalışırken yeni bir sorun içine girebilirisiz kurumsal firmalarla çalışmanızı öneriyoruz. Kurumsal firmalarla çalışmanız demek yapılan iş hakkında garanti belgesi almanız demek , fatura düzenlenmesi demektir. Elinizde bir belge olmadan yaptıracağınız tamirlerde sorun çıkması durumunda tekrar servis alacağınız aşikardır. Çözüm Merkezi yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize garanti belgesi veriyor. Bir gün içinde tutmayan ilaçlarda ücret iadesi yapıyoruz. Bu kadar açık ve net verdiğimiz servisi işte bu kadar güveniyoruz.

Kalorifer Kaçağı Belirtileri

Kalorifer kaçağı en belirgin belirtisi kombi su eksiltmesi arızasıdır ve yer yer kendi duvarlarınızın kabararak küflenmesidir. Basınçta azalma var ise ilk kontorl gözle görülür yerler olmalıdır elineze kuru bir peçete alarak bunu yapabilirsiniz. Kalorifer petekleri vanaları ve kombinin altında kuru peçeteyi gezdirin eğer ıslaklık var ise görünür bir kaçak söz konusudur bunu yakın bir tesisatçıya veya kendiniz sıkabilirsiniz. Diğer kombi su eksiltmesi sebebi ise genleşme tankında ki gazın bitmesidir bunuda ancak kombi markanızın teknik servisinden yararlanarak genleşme tankına hava bastırarak çözebilirsiniz. Eğer sorun hala çözülmedi ise tesisatın gizli bir noktasında kaçak vardır demektedir buda kalorifer su kaçağı kimyasalı sayesinde çözümlenmektedir.

Uygulama Şekli

İlk önce tesisatın temizliğinden emin olmamız gerekiyor çünkü ilaç asidik madde içerdiğinden içinde bulunan pislikler haraket haline geçerek petek ve kombinin tıkanmasına neden olabilmektedir. İlk olarak tesisatın içindeki kirli su boşaltılır ve yeni sı basılır ayrıca kaçağın boyutuna göre baro metre ile ölçüm yapılır ona göre uygulanacak kalorifer su kaçağı onarım kimyasalı litresi belirlenir. Uygulama yapıldıktan sonra  24 saat beklenir zaten zamanla kombinin su eksiltmediğine şahit olacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment