Suyun borudan sızdığı yeri bulma

Suyun borudan sızdığı yeri bulma işlemleri için kamera sistemleri ve dinleme cihazları geliştirilmiştir firmamız Çözüm Tesisat bu cihazları etkin şekilde kullanmaktadır. İstanbul genelinde su kaçağı yer tespit hizmeti veren firmamız garantili olarak onarım işlemlerinide yapmaktadır.

suyun sızdığı boruyu bulmak için

Borudan Sızan Suyun Yerini Bulma

Suyun borudan sızdığı yeri bulmak için test pompaları ve dinleme cihazları kullanmaktayız bu sayede dairede fazladan bir yer kırılmadan su arızasına ulaşmak mümkün oluyor. Eskiden tesisatçılar alt kata bakarak suyun aktığı yerden kırıma başlardı bu eski bir yöntem ve yanılma payı çok yüksektir. Su betonun en zayıf gördüğü yerinden kendine yol bularak akıntı yapar örnek olarak banyodan yapan bir su borusu sızması alt kata mutfaktan akabilir. Suyun borudan sızdığı yeri bulma için bizi arayın noktasal tespit yapalım başınız ağrımasın cebinize fazla mali yük girmesin. Su borusunun patlamasından dolayı alt komşular genellikle şikayetle yukarı çıkar zaten evinizde su kaçağı olduğunuda böyle anlarsınız. Halbuki sizin dairede herhangi bir belirti yoktur sizde su kaçağını buldurmak için eski usul değil makineli tespit yöntemlerini denemelisiniz.

Suyun borudan sızdığı yeri bulma hiç bu kadar kolay olmamıştı İstanbul semtinin neresinde olursanız olun profesyonel tesisat hizmeti veren ekiplerimiz aynı gün içinde kontrol sağlayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment