Aletle Boru Patlağı Bulma

Aletle boru patlağı bulma servisi veren firmamız kırma dökme yapmadan gelişmiş cihazlarla su kaçağı tespiti ve onarımı yapıyor. Su kaçağı nasıl bulunur diye dert etmeyin ekonomik fiyatlarla aynı gün İstanbul içi hizmet veriyoruz.

aletle su borusu patlağı bulma

Aletle Su Borusu Patlağı Yer Tespiti

Aletlerle boru patlağı bulma çalışmalarımız asla hız kesmeden ve tüm tadilat imkanlarını baştan sona onaracak şekilde devam etmektedir. Bazen bizden önce farklı bir tesisatçı çağırırsınız ve onlarda örnek olarak mutfak zemininde sızan suları bizdeki cihaza benzer fakat tam anlamı ile aynı özelliklere sahip olan türü ile analiz etmiştir. İşaretledikleri yerleri matkap ile kırarak, karşılarına sadece su yani sızan boru çıkmadığı zaman şanslarını bir sonrakinde deneyebilirler. Bu boşuna çabalardan sonra zeminde 3-5 tane delinen bölge bulursunuz ve kaybeden siz olursunuz! Aletle boru patlağı yeri tespiti ile birkaç gün boyunca devam edecek türde çalışmalar çok nadirdir. Yani elimiz hızlı olduğu için birkaç tane sızan boruyu zaten 1-3 saat içinde değiştirebiliyoruz. Genelde bir evde bir yada iki tane boru hasarı ve buradan sıvı çıkışları olur. Yalnız o suyun hareketliliği işte en başta yazdığımız ile bazı amatör çalışanları yanıltacak boyutlara getirebilir. Su hareketliliği bir kanaldan gölet içinde tazyikli şekilde dökülme ve sonrasında suyun hareketsiz kaldığı bölgelerde biraz daha sakin akması şeklinde gelişir. Her iki seste birbirinden farklıdır. İşte bu farklılık bizim ses detektörlerimiz tarafından incelenir. Oradaki bilgileri eleyecek olan uzmanlarımız ile gerçekten ne kadar kısa zamanda mutfak zemininde veya diğer yüzeylerde çalışmalar yaptığımızı görebilirsiniz.

Aletle boru patlağı bulma yetkililerimiz ile araç filomuzdaki artışa endeksi olarak çalışanlarımızı da artırmış durumdayız. Bu anlamda rahatlıkla söyleyebiliriz ki 20 dakika gibi zamanda adresinize gelmiş olacağız.

Be the first to comment

Leave a comment