Su kaçağını anlamak için ne yapmalı

Su kaçağını anlamak için ne yapmalı ; Dairede uzun bir süre su kullanımı yapmayın ve su sayacını kontrol edin eğer dönme varsa daire veya iş yerinde su kaçağı var demektedir.

su kaçağını anlamak için

Tesisat Kaçağının Nereden Olduğunu Bilmek İçin

Su kaçağını anlamak için yapılması gerekenler şöyledir . İlk önce musluk ve su rezarvuarı kontrol edin eğer su tutmuyorsa mutlaka tamirciye baktırın. Evde su kullanımı yapılmadğına göre sayacı kontrol edin ve bir yere not alın. Uzun bir süre bekledikten sonra su sayacını kontrol edin eğer kullanım olmadığı halde sayaç dönüyorsa evde su kaçağı var demektedir.  Diğer bir su kaçağını anlama yöntemi ise mano metre veya test pompalarıyla tesisata basınç ve hava verilmesidir. Firmamızı arayarak tesisatta test pompaları bağlayarak kaçak su  kayıp kontrol yapabilir eğer arıza var ise noktasal tespitini yapabiliriz. Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul geneli su kaçağı bulma servis hizmeti veren firmamız aynı ücret tarifesi ile hizmet verecektir. Su kaçağını anlamak için bireysel ve profesyonel yöntemlerden bahsettik sizinde dairenizde su kaçağı şüpheniz varsa bizi arayın kırmadan dökmeden yerini bulalım.

Su kaçağının nerden olduğunu anlamak belli test aşamaları sonucunda yer tespiti yapmak Çözüm tesisat firmamızın iş alanlarındandır.

Be the first to comment

Leave a comment