su kaçırma nokta tespiti

Su kaçırma nokta tespiti tesisatta ,banyoda dairede su kaçırma sebepleri noktasal olarak yerini kameralı cihazlarla belirleme İstanbul firması servisi veriyoruz. Su kaçağı nasıl bulunur diyorsanız kameralı sistem kullanıyoruz en gizli su kaçırma tesisat problemleri için bizi arayınız.

Tesisatın su kaçarıma noktasını bulmak için ne yapmak lazım ? Bireysel olarak noktasal tespit yapmak mümkün değil İstanbulun en iyi tesisatçısı olsanız dahi bunun noktası kamera ve cihazlar olmadan bulmanız mucizedir. Çözüm Merkezi tesisat firmamız su kaçıran yerin noktasını bulma firmamız tarafından garantili olarak yapılıyor.

Su Kaçıran Yeri Tespit Eden Firmalar

Tesisat firmalarının kırıp dökmeden su kaçırma nokta tespiti işlemi yapmaları için öncelikle ellerinde kaliteli ve son teknoloji kaçak tespit cihazlarını bulundurmaları gerekir. Birçok firma ilanlarında son teknoloji cihazları kullandığını söylese de aslında bu sadece bir reklamdır. Çünkü gereken ekipman ve iş deneyimi olmayan ustalar ile işlem yapmaya çalışınca ortaya istenmeyen durumlar çıkmaktadır.

Tesisat problemleri zemin içerisinde ve duvarlarda olduğu için gözle görülmez. Ev sahipleri sorunun nerede olduğunu tespit edemedikleri gibi yılların deneyimli ustaları da sadece belirtilere bakarak kaçak noktasının kesin olarak nerede olduğunu söyleyemez. İşte bu durumda yapılması gereken en iyi şey kaçak tespit cihazları ile kaçağın olduğu noktasının bulunmasıdır. Peki bu kaçak tespit cihazları nelerdir? Her cihaz kullanan firmaya güvenilmeli midir? İşte bu konuşlarda sizlere bilgi verelim. Öncelikle birçok firma reklamlarında sizlere son teknoloji aletleri kullandıklarını söylerler sizlerde bunlara güvenip evinize çağırmak istersiniz. Âmâ öncelikle firma ile ilgili olarak şunlara dikkat edin.

Firmanın bir internet sitesi varsa burayı inceleyin. Firmanınım geçmişi hakkında ne zaman kurulduğu hakkında bilgi alın. İnternet sitesi üzerinde kullandıkları cihazlar hakkında bilgi vermişlerdir. Bu cihazları inceleyin ve cihazlar hakkında bilgi sahibi olun. Su kaçırma nokta tespiti işlemi sırasında kullanılacak olan cihazlar dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompalarıdır. Bu cihazları kullanıp kullanmadıklarına bakın ve firmanın kaç yıldır bu cihazları kullandıklarını inceleyin. Eğer yeterince bilgi bulamazsanız firmanın telefon numarasını arayarak yetkililerden bilgi alın. Birde önemli olan bu cihazların bulunmasının yanında bu cihazların doğru kullanılmasıdır. Firmalar ellerinde cihazları bulundursalar da ustaların bu iş ile ilgili cihazların nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgileri yoksa işte o zaman kaçak tespitinin doğru yapılması zordur. Firmanın bilgilerini incelerken daha önce bu firma ile çalışmış olan kişilerin yaptıkları yorumları da dikkate almayı ihmal etmeyin.

Su kaçırma nokta tespiti işlemi kullanılan cihazlar ve ustaların bilgileri ile oldukça kolay bir şekilde yapılabilecek bir işlemdir. Firmalar her zaman size doğru bilgileri sunmazlar bu nedenle gördüğünüz ilk firmaya güvenip firma yetkililerini çağırmayın. Çok fazla vaktiniz olmasa bile biraz olsun araştırma yaparak sorunu çözmeye çalışın. Yoksa yapılan yanlış bir işlem daha büyük sorunlara yol açarak sizin daha fazla vakit kaybetmenize neden olur.

Be the first to comment

Leave a comment