su tesisatında kırmadan kaçak araması

Su tesisatında kırmadan kaçak araması yapan firmalar kameralı cihazla noktasal olarak su sızıntısı yapan patlak boru tespiti yapar. Su kaçağı arama yapan firmaların telefon numarası iletişim bölümünde yer alamaktadır İstanbulda 5 şube 9 servis aracı ile aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

Su tesisatı kaçak kameralı kaçak arama firması İstanbulda en ucuz fiyata hizmet veriyor sadece 99 TL ye tam kontrol için bizi aramanız yeterlidir. Su tesisatı cihazla kaçak arama ve bulma ekiplerimiz bir telefonla kapınızdadır. Termal kamera ile su tesisatında kaçak araması yapıyoruz.

Su Tesisat Kaçak Arama ve Bulma Servisi

Ev ve iş yeri sahipleri tesisatta yaşanan sorunlardan daha çok tesisatın kırılarak tamir edilmesini sorun etmektedirler. Banyo veya mutfak zeminin kırılacak olması bu alanın yeniden tamir edilmesi gerektiği için günlerce sürecek bir iş haline gelecek. Böyle olunca da ev ve iş yeri sahipleri bunun bir iş çilesi haline geleceğini düşünmektedir. İşte bu noktada su tesisatında kırmadan kaçak araması yapılması sizi bütün bu iş yükünden kurtaracaktır.

Su tesisatında kırmadan kaçak araması sayesinde mutfağınızda veya banyonuzda herhangi bir kırıp dökme işlemi yapılmasını engeller. Bunun için de kullanılan şey son teknoloji kaçak bulma cihazları olan dinleme cihazları, kameralar, özel termal kameralar ve test pompalarıdır. Kırmadan kaçak araması yapılan bu cihazlar ile tesisat yapısı içerisinde var olan her bir kaçak noktası kolayca tespit edilebilmektedir. Bu cihazların özellikleri sayesine tesisat içerisinde bulunan birden fazla kaçak noktası bulunabilir. Tesisat yapısı zemin içerisinde olduğu için gözle görülemez veya sadece birkaç fayans kırılarak kaçak noktası tespit edilemez. Ayrıca kaçağın belirti gösterdiği alanda bile fayans kırma çalışması yapılsa o nokta kaçağın olduğu nokta olmayabilir. Çünkü kaçak noktasından sızan su başka bir noktadan çıkartarak kendini belli edebilir. Bu nedenle fayanslar üzerinde nemlenme, sararma ve küflenmeler oluşabilir.

Kaçak noktasının hem doğru bir şekilde tespit edilmesi hem de kırıp dökmeden tesisat tamirinin yapılması için cihazla su kaçağı araması yapılması en doğru işlemdir. Su tesisatında kırmadan kaçak araması sayesinde gereksiz yere zaman kaybetmeden kaçak noktaları bulunabilir. Fayanslar kırılıp tesisat tamiri yapılmadığı için ortaya bir temizlik alanı çıkmaz. Bu şekilde de fazladan emek harcamanıza gerek kalmaz.

Ev ve iş yerinde yaşanan tesisat sorunlarında zaman kaybetmeden etkili sonuçlar almak istiyorsanız cihazla su kaçağı tespiti yaptırın. İstanbul’ un her semtine hizmet veren firmamız kısa sürede kaçak sorunlarının bulunup çözülmesi için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kullandığımız cihazlar sayesinde hem ustalarımız fazla bir emek harcamaz hem de sizlerin yorulmasına gerek kalmadan kaçak sorunları çözülmüş olur.

Be the first to comment

Leave a comment