Su kaçağını makineyle arayan servis

pimaş borusunda kaçak

Su kaçağını makineyle arayan servis İstanbul Çözüm Merkezi tesisat firması 99 TL fiyatla yapıda su kaçağı bulma ve tamir işleri yapılır. Alt kata su akıntısı mı var ? yapıyı kırmadan dökmeden bizi arayın noktasal tespit imkanlarımızdan faydalanın.

Su kaçağını makineyle arayan servis nasıl çalışır ? Ev, Daire borularında su kaçağı bulma işlemlerinde sızdırma, patlama, çürüme gibi pek çok fonksiyonu analiz edebilecek cihazlar kullanıyoruz. Gün içerisinde bir litre veya daha az veya daha fazla su kayıplarını test pompası ile ölçerek o dairede kaçak olduğunu veya olmadığını kesinlikle teyit etmiş oluruz.

Tavanda sararma, duvarda kabarma, pis kokular var gibi konularda tesisatın gider borusunda kaçak olabilir. Alakalı tesisatın tuvalet, lavabo veya diğer gider borularına ulaşılacak yollar ile gider ağzına kamera takıp o noktadan itibaren tesisat içindeki tüm tıkanma ve çatlama noktalarının bulunması uygulanabilir. Duvarda rutubet, küf, böcek girmesi, seramik, fayans taşlarının renklerinin solması, su faturasının fazla gelmesi gibi durumlarda her zaman bizi arayınız. Fayansın altındaki hangi su borusunun kaçak yaptığını kırmadan bulmak için o üzerine mikrofon alıcısı yerleştiririz. Normal mikrofonlardan farklı olup, sesin şiddetinin artırılması, bazı filtrelemelerden geçirilmesi sonucunda ekranda suyun tam olarak sızdığına dair net bilgiler alırız. Fayans, duvar içinde su sızdıran boruları makineyle bulma çok meşakkatli bir iş değildir. Müşteri açısından daha az tadilat oluşabileceği için oldukça beğenilmektedir.

Su kaçağını makineyle arayan servis önleyici ilaç, kimyasal kullanan firmadır. Makine, ilaç kullanarak kırmadan su kaçağı onarımı, tamirat yapılması havuz, bina içi şebeke hatları, kalorifer, kombi su tesisatında kaçak gibi pek çok konuda uygulanmaktadır. Önemli olan işe yaradığını basınç testi ile teyit ederek tam olarak durdurulduğunun garantisini vermemizdir.

Be the first to comment

Leave a comment