akan su yerini tespit etmek

Akan su yerini tespit etmek için dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme cihazları kullanmaktayız telefon numarası 0532 736 48 79 dur. Su kaçağı nasıl bulunur diyorsanız videolarımız ve galerimizi görüntüleyin.

akan su yerini tespit etme

Akan su yerini tespit etmek işlemleri için doğrusu kameralı cihazla çalışan firmalardır. Banyonun tavanından su akıyor, fayans arasından alt kata su akıyor, kırmadan banyo betondan su sızması nasıl önlenir gibi pek çok soru işaretlerine çözümün nasıl sunulduğunu sizlere anlatmak istiyoruz.

Tavandan akan su yerini tespit etmek ancak sızıntı yapan borunun yeri, konumunun bilinmesi ile mümkündür. Günümüzde üst kattan alta su sızması gibi en çok rastlanabilecek durumlarda dahi net olarak konum belirleme mümkündür. Örneğin, tavandan damlayan sular lağım suları ise üst katın lağım hatlarına kamera ile bakılır. Cihazlı su kaçak uzman ekip arkadaşlarımız süzgeç kapağını kaldırır banyo, küvet içine kamera takar, tuvalet giderine kamera gönderebilir, lavabo tezgah altından başlayarak giderleri onlarca metreye varıncaya kadar kontrol eder ve kaçak noktasını tam olarak görüntüler. Size sorunun ne olduğu anlatılır ve onayınız ile bu cihazlar olmadan yapılacak aşırı tadilat ile çözümlere nazaran, çok az bir tadilat ve onarım dahil işlemler sunmaktayız. Peki, Banyo tavanından alt kata temiz şebeke suyu kaçağı yeri kırmadan nasıl bulunur?

Kırmadan banyo temiz su tesisatında akan su yerini tespit etmek için öncelikle bazı veriler ile emin olmamız gerekir. Şebeke borularının bir binanın içerisinde nereye döşendiği bellidir. O alanlarda akustik dinleme cihazı ile tarama yaparak kaçak yapan su sesinin yerini tam olarak bulabiliriz. Cihaz bu alanda bize oldukça fayda sağlamakla birlikte banyoda su sızıntı bulma robotu haricinde tesisatın basıncına bakılıp, çok küçük sızıntı türlerinde su kaçaklarını onaran, tamir eden kimyasal ile aktarımı ile de sorunların noktasal çözümü gibi pek çok işlem sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için telefon hatlarımızdan bizi arayabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment