Şap altında su kaçağı nasıl tespit edilir

Şap altında su kaçağı nasıl tespit edilir ? Kırmadan su kaçağı tespiti çalışmalarında su kaçağı tamiratı aşamasına geçmeden kaçak su borusunun nereden geçtiğini cihazla bulmaktayız. Banyonuz ne kadar geniş olura olsun hiçbir noktanın kırılmasına gerek kalmadan su kaçağını bulan cihazlar ile bazı sinyalizasyon, ses, basınç, sıcaklık taramaları gerçekleştirerek sorunu tespit ediyoruz. Makine ile su kaçak tespit edilmesi ve su kaçağı nasıl bulunur sorusu için biraz daha detaylı anlatıma geçelim.

Profesyonel cihazlarla su kaçağı nasıl bulunur gösterelim

Şap altında su kaçağı nasıl tespit edilir ? Yüksek gelen su faturalarının arkasında su sızıntısı şikayeti olabilir. Alt daireye su sızıntısı veya gider, kalorifer tesisat kaçakları olması fark etmez, biz hepsi ile ilgileniyoruz. Örneğin, elektronik bir cihaz kullanarak gider borularının nereden geçtiğini ve içinden alınacak görüntüler ile kaçak noktalarını net olarak görebiliriz. Kırmadan su kaçak testleri yapılması için gider kanalına kamera takılıp kameranın derinlere geçmesi sağlanır. Her türlü gider kanallarına bu incelemeyi hasarsız olarak gerçekleştirerek gider su kaçağı bulan kamera ile hasar alanlarını tam olarak görüntüleyerek çözümler üretiyoruz. Şap altında su kaçağı nasıl tespit edilir şeklindeki adım ise bu cihazların kullanılmadığı amatör firmalar ile işçilik masraflarının, tadilatların yoğunlaştığı geleneksel ve yanlış işlemlerden ibarettir. Biz modern teknikler ile çalışmalar yapıyoruz.

Şap altında su kaçağı nasıl tespit edilir ? Su damlayan su borusu nasıl bulunur? Su kaçağı yerini gösteren makinemiz akan suyun hareketi, çıkardığı ses veya bu tür belirtiler yerine damlama türünde aşama varsa basınç faktörlü araştırmalar içerir. Kalorifer su kaçağı varsa basınç testlerindeki azalışı gözlemleyerek kaçak kapatıcı sıvı ile tadilat işi çıkarmadan onarım yapabiliriz. Banyonun tavanından akan su eğer temiz su borularından kaynaklanıyor ise ses dedektörünü zemin, fayansa tutarak vana açıp kapatma esnasındaki sızıntı oluşturan tam nokta yerleri görebiliriz. Hidrant hatları, yangın su tesisatı kaçaklarını bulmak için son teknoloji cihazlarla araştırma noktasal yer tespiti kısacası hayatın her alanındaki tesisat sorunları için mükemmel çalışmaları sizlere sunmaktayız. Peki, temiz su borularında şap altında su kaçağı nasıl bulunur ? Kırmadan çözüm nedir?

Şap altında su kaçağı nasıl tespit edilir ? Mutfak duvar, fayansından alt, yan kata akan su borusu nasıl bulunur? Mutfağı kırmadan kaçağı bulmak için bir diğer yöntem de basınç testine bakılarak şüpheli tesisatta kaçak olup olmadığının anlaşılmasıdır. Tesisata takılacak makine ile basıncın ne olduğu ve çok az miktar eksilme olsa bile bunun gözlemlenmesi ile başlar. Örneğin, temiz su sızıntısı yerini saptamak için ilgili daireye ulaşır ve eğer sıcak su borusunda kaçak varsa termal kamera tutularak boru haritası ve suyun nerede toplandığı, tam olarak nereden sızmaya başladığını görebiliriz. Buna ek olarak ses dedektörü ile yer sabitleme yaparak da su kaçağı tespiti alanında mükemmel sonuçları sizlere sunabiliriz. En güzel tarafı kaçak onarımı için garanti sürelerimizin yer alması, cihaz verilerinin yüksek doğruluk payı ile analiz içermesi, tecrübeli, sertifikalı personelimizi kısa sürede adreslerinize gönderebilmemizdir.

Be the first to comment

Leave a comment