su kaçağını bulan firmalar

kırmadan su kaçağı bulma

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su arızalarının en çok rastlanılan türü olan gizli su kaçakları sizin ve komşunuzun canını sıkmaya başladıysa bizi arayarak su kaçağını bulan firmalar olarak noktasal tespitini yaptırabilirsniz.

Çözüm Merkezi tesisat sektöründe uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tekonolojiyi kullanması sayesinde su kaçağının yerini özel tesisat kamera sistemleri sayesinde bulumaktadır. Su kaçağı yer çekimi etkisi ile alt kısımlara iner bina sakini iseniz alt komşuya , bodurum katta iseniz altınızdaki boduruma veya dükkana akmaktadır. Bu tür problemlerle günde çok sayıda telefon almaktayız başarı elde ettiğimiz tespitler sayesinde artık tüm İstanbul semtine servis vermekteyiz.

Su kaçağını bulan firmalar

Arama motoru üzerinden pek çok firma ile karşılaşa bilirsiniz ve malesef pek çok çeşitli su kaçağı bulma ücreti ile kafanız daha çok karışabilmektedir. Peki firma seçimi yaparken neye dikkat etmeli ? Firmanın kurumsal olması ilk dikkat edilmesi gereken kuraldır yaptığı işe fatura kesmek zorundadır. Bunun yanında kullandığı cihazları araştırmak gerekir sadece temiz su tesisatına mı bakıyor yoksa gider boruları için kamera sistemine sahip mi.. Tek kişi ya da kurumsal bir firma oluşu işteki kaliteyi doğrudan etkilemektedir. Sayfasında verdiği telefon numarası sabit bir hatmı yoksa bir cep telefonu üzerinden mi servis vemektedir. Bir su kaçağı firmasında olmazsa olmaz şey kamera sistemidir gereken cihaz sistemi tam olmayan bir firmadan alacağınız hizmette tam olmayacaktır.

kırmadan su kaçağı bulmaÇözüm Merkezi

Son teknolojiyi kullanarak genel hizmet veren bir tesisat servisidir. Yapılan her işe fatura keserek devlete olan borcumuzu yerine getirirken yanında rapor tutarak size yazılı belgeler teslim etmekteyiz. Unutmayınız ki söz uçar yazı kalır yapılan tamir işlemleride garantilidir. Tespit işlemi yapıldıktan sonra ayrı tamirci aramanıza gerek yok firma olarak tesisat onarımlarınıda ayrı ekibimiz sayesinde yapmaktayız. Yapınızda su sızıntısı var ise güvenle bizi arayabilirsiniz.

Sayfamızda neden su kaçak tespiti ücreti yok ? Çünkü tespit yapılacak yapı hakkında bilgi sahibi değiliz. Bizi arayarak tespit yapılacak mekan hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bakılacak yer bir aparman dairesi olabilir , aparman dairesi çatı dublex dairesi olabilir veya bir villa olabilir. İş yerlerinde de su kaçağı oluşumları meydana gelebiliyor ve bunun ücretini ancak bakılan yer hakkında bilgi verdikten sonra belirlemek mümkün oluyor.

İstanbul su kaçağı bulan firma bilgilerini iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz. Çeşitli noktalarda servislerimiz vardır size en yakın olanı arayıp gereken bilgilere sahip olabilir randevu telebinde bulunabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment