su kaçağı nasıl anlaşılır

su kaçağı
Evde su kaçağı nasıl bulunur. Kırmadan su kaçağı bulma ve tamiri.

Evde su kaçağı nasıl anlaşılır , alt kata sızıntı var yerini bulamıyorum. Kırmadan su kaçağının yerini bulmak mümkün mü ? Evi komple kırıp tadilat masraflarına girmek istemiyorsanız su kaçağı nasıl bulunur firmamızı arayabilirsiniz.

Yapılarda oluşan su sızıntıları sizi ve komşunuzu rahatsız edebilmektedir. Tesisat firmamız kırmadan tesisat kaçak tespiti yapmaktadır. İstanbul geneli hızlı servis imkanı sunan firmamızı arayarak randevü talep edebilirsiniz.

Su kaçağı nasıl anlaşılır ?

su kaçağı

Evde su kaçağı nasıl bulunur. Kırmadan su kaçağı bulma ve tamiri.

Ekip ilk önce su sızması yapan dairenin tesisatını kontrol etmektedir. Mağdur alt komşu ise oluşan tahribatlar kontrol edilmesi işimizi kolaylaştırmaktadır.

Sorun oluşan evde ilk önce temiz su boruları teste tabi tutulmaktadır. Sızdırmazlık testlerinde kaçak temiz suda ise akustik dinleme düzeneği ile kaçak oluşturan bölümün noktası tespit edilmektedir.

Eğer sızdırma temiz su borularında değilse gider boruları için özel yılan kamera sistemleri kullanılmaktadır. Tuvalet gideri , lavabo gideri ve küvet giderinden salınan kamera ile su kaçağına sebep olan nokta tespit edilmektedir.

Tespit işlemi bittikten sonra ayrı onarım ekibi aramak zorunda kalmadan şirketimiz tarafından onarım işlemleri yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment