su kaçağı nasıl tespit edilir

su kaçağı bulma

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır sorusunun cevabı tektir etkin cihaz kullanımı yapan firmamıla irtibata geçerek servis talebinde bulunarak su tesisat kaçaklarının önüne geçebilirsiniz. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve etkin cihaz kullanımı ile su kaçağı nasıl tespit edilir  hangi kaçak türünde hangi cihaz kulanılır çok iyi bilmektedir.

Temiz su borusu kaçakları test pompası kullanılarak sızdırmazlık testleri uygulayarak arızalı olan yeri ise akustik dinleme cihazı kullanarak noktasal tespiti yapılır. Kirli su (atık su) da ise gider kameraları kullanarak tespit yapmaktayız. İzolasyon kaçak sorunlarında ise termal kamera kullanmaktayız.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

su kaçağı bulmaTeknolojiyi yakından takip eden firma olarak Çözüm Merkezi sizlere kırmadan tespit garantisi sunuyor. Etrafı kırıp dökmeden bizi ararsanız sadece arızalı bölgenin tamirini yaparak tadilat masraflarına girmeden kısa yoldan sorunu çözüme kavuşturmuş olacaksınız. Firmamız bu tür tespitlere başlamadan önce su kaçağı nasıl bulunur hakkında Avrupa teknolojisi bu durumda ne yapıyor ön bilgi toplamıştır. Cihazlar temin ederek eğitim almıştır. Şimdi ise piyada yeni çıkan firmalara eğitimi biz veriyoruz Avrupa ve Anadolu Yakasında şubelerimiz var.

Su kaçağı nasıl tespit edilir konusunda size daha ayrıntılı bilgi vermek için size en yakın ofisimizi iletişim sekmesinden ulaşarak arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment