Rothenberger Su Kaçağı Cihazı Fiyatları

Rothenberger Su Kaçağı cihazı fiyatları model ve kullanımı kolay olmasına göre değişir en çok tercig edlen su arıza tespit cihazı markasıdır. Su kaçağı nasıl bulunur diye düşünmeyin Rothenberger su kaçağı cihazları sayesinde arızayı noktasal olarak bulun.

Rothenberger Su Kaçak Cihazı

Rothenberger Su Kaçağı cihazı fiyatları ikinci el veya sıfır ürünler fiyat aralıkları 1000 TL nin altında dahi bulabilirsiniz. Su kaçağı cihazı almadan önce dikkat edilmesi gerekenler.

  • Satıcı cihazı neden satıyor ? Kullanımını bilmiyor mu yoksa cihaz işe yaramadığından mı …
  • Cihaz satıcısı ile mutalaka 1 servise çıkın size dinelme özelliklerini bir çalışma sırasında göstermesi çok daha iyi olacaktır.
  • Marka seçimi elbette önemlidir Rothenberger ise kullanım klavuz ve garanti belgesi varmı diye sorun ürün orjinal mi kontrol edebilirsiniz.

Rothenberger Su Kaçak cihazı fiyatı modellerinde göre çok yükekte olabilir ancak en çok tercih edilen Akustik Su Kaçak Arama Cihazı ( Roleak Aqua Plus) tur.

Rothenberger Su Kaçağı
Genel amaçlı akustik su kaçak arama cihazı olan Roleak Aqua Plus dinleme üzerinden su arızalarını bulmaktadır.
* Farklı boru malzemelerinin su kaçağı tespiti
* Dinleme aşamasında sesini artırır ve sızıntıları kolayca bulmayı sağlar
* Wireless ile 20 m ye kadar kablosuz ses iletim sinyali verir
* Optik sesli gösterge
* Yer Zemin mikrofonu olarak da kullanılabilir
* İki buton sayesinde basit kullanım kolaylığı sağlar.

Çözüm Tesisat olarak Rothenberger Su Kaçağı cihazları hakkında detaylı bilgi verdik firmamızda cihaz satışı yoktur sadece tespit hizmeti sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment