Su Kaçağı Tespiti Kanlıca

Su kaçağı tespiti Kanlıca firmamızda kırmadan kameralı su kaçağı bulma cihazları ile arıza tespiti 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur artık biliyorsunuz kırmadan kameralı sistemler kullanılmalıdır.

Kanlıca Su Kaçağı Tespit Çalışması

Su kaçağı tespiti Kanlıca teknisyenlerimiz ile taharet musluğu veya bataryalar, bahçedeki çeşmeler veya bunları beslemekte olan temiz su borularındaki patlama ve kırılmalara dair çalışmalar yapabiliriz. Bazen bahçede sulama sistemleri oluşturulur ve özellikle ağır iş makineleri ile kazı yaparken borular patlayabilir. Gerçi sızdıran borular görüldüğü için hemen düzeltebilirsiniz fakat onun etkileri diğer bağlantılı boruları da yavaş şekilde etkilemişse o zaman analiz desteği almanız şarttır. Su kaçağı tespiti Kanlıca ekiplerimiz toprak altı, ahşap veya beton türevleri olan ne kadar alt kısımlarda tesisat varsa onlar üzerinde sızdırma yapanları bulma konusunda uzmandır. Bahsettiğimiz her 3 tür gider ve temiz su tesisatlarına ilişkindir. Örneğin, tuvalet gideri kaçak yaptığı zaman koku klozetin içindeki sudan daha çok etraftan veya alt kattan gelmeye başlarken, temiz sularda kokudan daha ziyade ıslakları görmeniz muhtemeldir. Çalışanlarımız sıcak sular için termal cihaz kullanması ile sıcaklıklar arasındaki farklılıkları her ne kadar çok sayıda borularla döşenmiş bir binada veya devasa bir üretim tesisinde olsanız bile tam anlamı ile bulabiliyor. Bunu daha çok kızıl ötesi sinyallerin sıcaklık ölçümleri ile renklendirmeler, uzaklık göstergeleri ve bazı analizlerin ekrana yansımasının kombinasyonu şeklinde tanımlayabiliriz.

Su kaçağı tespiti Kanlıca personellerimiz ile hayatınıza dair yaşam alanlarınızda ne kadar kirli veya temiz sulara ait gerek boru içleri gerekse batarya, sıcak su boruları, duşakabin tesisatları olursa olsun analiz etmek ve bunun yanında çözümü de üretmek için yanınızdayız.

Be the first to comment

Leave a comment