Merdivenköy Su Kaçağı Tespiti

Merdivenköy su kaçağı tespiti  servisimiz kameralı sistemlerle su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerini aynı gün içinde vermektedir. Su kaçağı nasıl bulunur artık biliyorsunuz kameralı sistemlerle kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti için bizi arayın.

Merdivenköy Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Su kaçağı tespiti Merdivenköy ekiplerimizi aramadan önce bazı belirtileri yazarak, sızıntılara karşı şüphelerinizde ne derece haklı olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi bir banyoya girdiğiniz pencereler açık olmasına rağmen nem fazla ise ve henüz yakın bir zamanda sıcak su kullanılmamışsa bu anormal bir durumdur. Öncelikle tavana doğru elinizi değdirmenizi öneriyoruz ve yeterince kuru mu yoksa beton ıslanmaya mı başladı bakın. Bazen ıslaklık artar ki su damlacıkları tavanda gözükür. Bu durumda üst katınıza ilişkin sıkıntılar sizin banyonuza taşınmış olabilir. Merdivenköy su kaçağı tespiti  aşamalı olarak devam eden bir süreçtir. Yani ilk belirtiler duvarda kabarıklıkların oluştuğu yönünde ve banyonuzda tüm tesisatlarda herhangi bir sıkıntı yoksa size bilir kişi raporu sunarak, üst kat komşunuzla ilgili tesisata ilişkin sızıntıları araştırma girişimlerine başlayabiliriz. Eğer ki komşunuz “benden kaynaklı değil” gibi bir şey söylerse mahkeme önünde elinizin güçlü olduğunu yazabiliriz. Farklı bir açıdan devam edecek olursak, banyonuzdaki sıcak su bataryasında kaçak var ve arka kısımdaki çimentoları da ıslatmış ve fayans arasından sızdırdığını düşünelim. Ölçümlerimiz sıcak suya ilişkin belirtiler gösteriyorsa zaten bembeyaz şekilde termal kameramız boru üzerindeki sıcak suyu ve onun kaçak halinde bulunan sularına ilişkin yerleri hemen bulacak ve bizde vakit kaybetmeden onarmaya başlayabiliriz.

Merdivenköy su kaçağı tespiti  ekiplerimiz ile onarma işlemi tesisat değişimi ile alakalı olup, boru uzunluğu kadar bölge kırılması sonucunda hemen başlayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment