Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece

su kaçağı

Su Kaçağı Tespiti Büyükçekmece servisine hoş geldiniz , Kırmadan özel kamera sistemleri kullanarak tesisatta oluşan su sızıntılarının yerini noktasal buluyoruz. Çözüm Merkezi olarak yapılarda oluşan gizli su kaçaklarının yerini etrafı kırmadan bulmaktayız. Onarımlarını su kaçağı tespiti Büyükçekmece ekibi yapmaktadır.

Büyükçekmece Cihazlı Tesisatçı

Büyükçekmece cihazlı tesisatçı olarak tüm tesisat sitemlerini kontrol edebilecek düzeyde cihazlara sahibiz. Temiz su tesisatı için test pompaları ve dinleme cihazları kullanıyoruz. Pis su gideri kaçakları için gider içi özel yılan kamera sistemi kullanmaktayız. İzolasyon ve sıcak su hattı kaçakları için termal kamera sistemi kullanıyoruz. Kombi su kaçağı için özel kapatıcı ilaç kullanmaktayız. Avrupa’da kullanılan tesisat teknolojisini Büyükçekmece iline getirdik amacımız tesisat sorunlarına hızlı servis vermektedir.

Alt Komşuya Su İniyor ama Dairemde su yok

Alt komşuya su sızması şikayeti ile kapınız çaldı ama sizde her hangi bir belirti iz yok bu normal bir durumdur çünkü su yer çekimi etkisi ile direk alta akmaktadır. Düşünün tencerenin dibini çivi ile ortadan delelim ve içine su boşaltalım su yukarı mı çıkar aşağı mı iner ? Basit bir örnekle alt kata su sızma olayını anlatmaya çalıştık sizde böyle bir problem var ise evinizi komple kırdırmaya gerek yok tespit cihazlarımızla sadece arıza olan boruyu tamir ettirebilirsiniz. Su kaçağı tespiti Büyükçekmece servisi sizlere bir telefon kadar yakın merkez telefonlarını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Su kaçağı tespit edildikten sonra onarımı için ayrı tesisatçı aramıyorsunuz çünkü firmamız tüm onarımları garantili bir şekilde yapmaktadır. Bizi çağırmadan önce alt komşunuzun evde olmasını sağlayın ve eğer siz alt komşu iseniz bizi çağırdığınızı üst komşunuza belirtin çünkü su kaçağı tespiti ve onarımı üst komşuda gerçekleşecektir.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment