Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti

ümraniye su kaçağı tespiti

Anadolu Yakası su kaçağı tespiti firma ve telefon bilgileri yer alan bu yazımızı incelemenizi rica ediyoruz. Çözüm Merkezi İstanbul geneli tesisat kaçakları bulma servisi veren profesyonel bir kuruluştur. Servis taleplerinin yoğun olması nedeni ile Anadolu Yakası servisini hizmetinize sunduk. Artık Anadolu Yakasında 3 servis aracı ile Çözüm Merkezi hizmet vermektedir.

Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası ekiplerine iletişim bölümünden verilen telefon hattından ulaşabilir ve su kaçakları hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Eğer isterseniz aynı gün verilen servis imkanlarından yararlana bilirsiniz çünkü tesisat sorunları beklemez acil müdahale gerektirmektedir. Bu yüzden anadolu yakası su kaçağı tespiti ekibi kurulmuştur.

Anadolu Yakası Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Anadolu yakası servis bölgelerimizin sınırı yoktur Kadıköy ilinden Tuzla iline kadar servis imkanı sağlıyoruz üstelik aynı gün ve uygun fiyat garantisi ile birlilte sorunsuz hizmet veriyoruz. Firmamız su kaçağı bulma cihazlarının en teknoljik özelliklere sahip sistemleri tercih etmektedir. Bu sistemlerin yanında eğitilmiş ve tecrübe sahibi personel eklenince ve elde ettiğimiz başarılarla bugun İstanbul geneline hizmet verir hale geldik.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Bizim bu işe başlamamıza neden olan kafamızda bu sorunun cevabını ararken bugünlerimize gelmemizde katkası çok büyük soru Su kaçağı nasıl bulunur ?

Eskiden yapılarda oluşan bu kaçaklar kırılarak bulunmaya çalışırıdı sonuçta tüm ev talan olurdu ama bizi düşündüren sadece bir nokta akıtıyor biz bu naktayı nasıl bulabiliriz ? Araştırmalarımızı hem İnternet üzerinden hemde çeşitli araştırmlarla Avrupada kullanılan teknolojiden haberdar olduk tabi bu teknojinin varlığı bizi sevindirdi ancak kullanabilmek için çeşitli aşamlardan geçtik , bir çok personel değiştirdik eğitimleri için çeşitli masraflara girdik ama sonunda doğru personelleri bularak yolumuza devam ettik. Şimdi işimizin zirvesindeyiz artık su kaçaklarında nokta atışı yapıyoruz.

İlk tespit cihazı ile tanışmamız 1998 yılında oldu ancak teknolojinin gelişmesi ile bu cihazlarda değişti kullanımı daha da kolaylaştı artık elektronik cihazlar , akustik dinmeler meydana çıktı pek çok firmada bu sektöre girdi ancak dikkat edilmesi gereken tespit ücreti asla değildir verilen hizmetin arkasında durulması ve o şirketin kurumsal olmasıdır.  İlk zamanlar Anadolu Yakasında sadece kendi bölgemizde hizmet verirken sonra tüm yakaya ve daha sonra da Avrupa yakasında hizmet vermeye başladık.

Sudan sebeplere teknolojik çözümler sunan firmamızı arayarak su sızıntılarının yerini noktasal tespit ettirebilirsiniz. Ev ve iş yerlerine servisimiz vardır.

 

Be the first to comment

Leave a comment