kırmadan su kaçağı tamiri

su kaçağı

Ev ve iş yerlerinde oluşan gizli su kaçaklarını bulmak için siz hala mahalle arası tesisatçı yöntemlerini mi kullanıyorsunuz ? Öyle ise firmamızın kırmadan su kaçağı tamiri yaptığını bilmiyorusnuz demektir. Bilseydiniz evinizi boşa kırdırmazdınız firmamız noktasal su kaçağı bulma cihazlarına sahiptir.

İstanbul ilinin her semtine profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Su kaçağı dinleme cihazları , termal boru görüntüleme kameraları ve yılan kamera sistemleri ile tüm yapıyı baştan aşağı tarıyoruz arıza nerdeyse sadece o bölümün tamirini yapıyoruz.

Kırmadan Tamir Nasıl Olur

Kırmadan su kaçağı tamiri arıza kapatıcı kimyasallar sayesinde olmaktadır. Bu sistemle arıza olan boru ilaçlama ile kapatılır ancak bu yöntem her boruda kullanılmaz.  Kullanıldığı alanlar kalorifer kaçağı bunun belirtisi kombi su eksiltmesi yani kombi kazanında bulunan suyun yavaş yavaş sıfıra inmesidir.

Sadece kalorifer kaçaklarında ilaç kullanıyoruz diğer kaçaklarda noktasal tespit cihazları kulanılarak sadece sorunlu böşlgenin tamiri kırılarak yapılmaktadır. Bu sistemin faydası diğer sağlam noktalar asla kırılmaz yani gelişi güzel kırımlar olmadığı için sizlere ek tamirat ve tadilat masrafları çıkmaz.

Çözüm Merkezi

Sektörüde 1998 yılından günümüze hizmet veren firmamız gereken bilgi ve donanıma sahiptir bizi tercih etmenizdeki ve büyümemizde pay sağlayan ilk neden budur. Diğer nedenler ise ara eleman asla kullanmayız kendi personelimiz tespit ve onarımı yapar ve yaptığımız yerlere garanti veririz. Kurumsal bir şirketiz fatura kesebiliyoruz ve sigorta ekspertrizlerine rapor yazarak onarımlarınızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı bilgi için size en yakın şubemizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment