bilgisayarlı su kaçak tespiti

bilgisayarla su kaçağı bulma

Bilgisayarlı su kaçak tespiti ile artık yapınız gelişi güzel kırılmayacak borular görüntülenecek sadece arızalı yer kırılarak tamiri gerçekleşecektir. Çözüm Merkezi su kaçağı bulma servisine hoş geldiniz firmamız bilgisayarlı su kaçağı bulma cihazlarına sahiptir bu sayede sızıntı olan yer noktasal olarak tespit edilmektedir.

Özellikle eski yapılarda demir boru kullanılması su kaçaklarına neden olur zamana karşı yenik düşen bu boruların değiştirilmesi şarttır özellikle yeni fayans veya eve tadilat yapacağınız zaman eski demir su borularını mutlaka değiştiriniz böylelikle ilerde oluşacak su sızıntı sorunlarını önceden önlemiş olacaksınız.

Bilgisayarla Su Kaçağı Bulma

bilgisayarla su kaçağı bulmaBilgisayar kullanımı yaparak su arıza tespiti yapılmaktadır. Bu sistemin faydası borular kırılmadan geçiş güzergahları görüntülenir arıza olan bölüm ise diğer su kaçağı bulma cihazları ile tespit edilir. Bu sistem olmadan önce tesisatçılar tarafından komple bir tesisat değiştirme eğilimi vardı bu tesisatçı için iyi sizin için kötü bir haber olsa gerek çünkü sağlam borularda değişecek bir sürü tamir ve tadilat masrafları ile karşı karşıya kalacaksınız. Günümüzde ise profesyonel olarak bilgisayarlı su kaçak tespiti yapan firmalar vardır. Bu firmaların başına olan Çözüm Merkezi İstanbul geneli verdiği arıza tespit servisleri ile halkın güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır.

Su Kaçağı Bulma Ücreti Neden Farklı

Farklı fiyat politikası ardında İnternet aleminin verdiği düzenbazlıklar yer alır buna tesisat sektörüde malesef dahil oldu oraya hiç yapılmayacak ücret belirterek size servis vermeye çalışan bu düzenbazlar devlete vergi vermez , etkin cihazları yoktur ve ara eleman kullanırlar onar için evinize girenin kim olduğu önemi yok tesisatçı diye evinize aldığınız adam kim ? Su kaçağı bulma ücreti değil profesyonel servis veren şirketleri terich etmenizi öneriyoruz.

Bir su kaçağı bulma şirketinde olması gereken özellikler şunlardır.

  1. Sabit bir yeri olması sabit yeri olanın sabit bir telefon hattı olur dolayısı ile cep telefonu ile çalışan üç kağıtçıları elemiş olursunuz.
  2. Yapılan işe fatura kesilmeli çünkü o sizin garanti belgeniz.
  3. Yaptığı işin arkasında durmalı arıza tekrarı veya her hangi bir memnuniyetsizlik durumunda koşulsuz şartsız ücretsiz servis vermelidir.
  4. Verilen saate uyma kimsenin kimseyi bekletmeye hakkı yoktur. Söz verilen saatte servis verilmelidir.
  5. Çalışanlar sigortalı olmalı çünkü evinizde o kişinin başına bir iş gelmesi durumunda sorumlu kişi siz olacağınızı unutmayınız.

Firmamız tüm bu sayılan özelliklere dayanarak profesyonel olarak bilgisayarlı su kaçak tespiti işleri yapmaktadır. Her iki yakada merkez ofisleri ve servis araçlarımız mevcuttur ayrıntılı bilgi için size en yakın şubemizi aramanız yeterlidir.

Be the first to comment

Leave a comment