kırım yapmadan kaçak su tespiti

Kırım yapmadan kaçak su tespiti yapan tesisat firmaları İstanbulda Çözüm Merkezi Avrupa ve Anadolu Yakasında aynı gün servis hizmeti sunar. Artık su kaçağı nasıl bulunur diye düşünmeye son İstanbul su kaçağı tespiti servisini arayarak sudan sebeplere teknolojik çözümler sunuyoruz.

Kaçak su tesisatı

Kırım döküm yapmadan kaçak su tespiti su tesisat sızıntısı bulan tamiri yapan tesisat firmasıdır. Eski, yeni binalarda cihazla su kaçağı arayan firma olarak fayans içinden gelen su sesleri veya üst kattaki tesisattan alt kata su kaçağı gibi pek çok sorunlar cihaz ölçümleri ile yeri saptanabilir. Öyle ki biraz sonra anlatacağımız teknikler ile duvarı kırmadan su kaçağı onarımı, tamiratı yapmak için elverişli ortamlar hazırlamaktadır.

Kırım yapmadan kaçak su tespiti üst katın banyosundan su akıyor sorununu çözen servistir. Üst katın banyosundan su akması nasıl onarılır, düzeltilir? Banyo zeminindeki tesisatı sizlere gösterecek olsaydık, bazen üst üste binerek karmaşık ve ancak ustanın yerlerini bilebileceği sistem olduğunu söyleyebilirdik. Fakat günümüzde banyo zeminindeki fayansı kırmadan hangi tesisatta kaçak olduğunu gösterecek özel cihazlar geliştirilmiştir. Örneğin, fayans içinden küçük su sesleri geliyor olabilir ve yüzeyde bazı noktalarda bu oldukça fazladır. İşaretlenir ve onarım için bazı basınç testleri de yaparak ilaç mı küçük tadilat mı gibi konulara değinebiliriz.

Kırım yapmadan kaçak su bulma banyo zemininde patlayan atık su borularını bulan firmadır. Gider borusunda patlama olduğu zaman her tesisat kullanımında oldukça fazla su beton içine akacak ve oradan alt kata yönlenecektir. Atık kanalında su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz kanala kamera takıp inceleme yapması ile tuvalet suyunun alt kata akması durumlarında hasar bölgeleri bularak kalıcı onarımlar başlatabilir ve bu alanda kameralı su kaçağı tespiti gerçekten birinci sınıf çalışma ortaya koymaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment