evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz

Evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz kullanarak su kaçağı tespiti noktasal olarak yapan İstanbul tesisat firmaları arasında en ucuz fiyata servis veren firmayız. Daire tesisatında bir alt kata su akıntısı var ise sıradan tesisatçılar yerine kameralı cihazla su sızıntısı tespit eden firmaları tercih ediniz.

Evde su sızıntısı tespit eden cihaz kullanan firma Çözüm Merkezi İstanbul genelinde 99 TL den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir. Daire içi su kaçağı sızıntı yer tespiti için bizi arayın ayrıntılı bilgi verelim.

Su Sızıntısı Tespiti

Daire yapılarının zamanla eskimesi nedeniyle çeşitli tesisat sorunlarının yaşanması kaçınılmaz olur. Özellikle kalitesiz inşaat malzemeleri kullanılarak yapılan Dairelarda eskime daha hızlı olmaktadır. Bu da zaman içerisinde daire yapısının yıpranması ile birlikte tesisatta yaşanan kaçak sorunlarının giderek artmasına ve ev sahiplerinin sorun yaşamasına neden olmaktadır. Evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz daire yapısından kaynaklanan bu kaçakların çözümü için sizlere yardımcı olmaktadır.

Daire içerisindeki tesisat borularının zamanla yıpranması ile birlikte su kaçakları meydana gelir. Dairenin sıvalarında dökülmelere ve nemlenmelere neden olan bu su kaçakları evlerin içerisinde de meydana gelebilir. Evlerin duvarında nemlenmelere ve küflenmelere yol açar. Özellikle banyo ve mutfak tesisatında olan su kaçakları fayanslarda nemlenme ve sararmalara neden olur. Tesisat içerisinde olan su kaçakları daire yapısı içinde birikerek kötü kokuların ortaya çıkmasına da neden olur. Dairede yaşayan ev sahipleri giderlerden gelen kötü kokulardan rahatsız olmaya başlar. Daire içerisinde sıvada dökülme veya küflenme, ev içerisinde yaşanan nemlenme gibi sorunlar yaşandığında büyük ihtimalle tesisatınızda bir kaçak durumu mevcut demektir. Vakit kaybetmeden Daireda yaşayan kişiler yönetici ile görüşerek bir tesisat firması çağırılması gerekir.

Evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz dairelerde yaşanan su kaçak sorunlarının çözümü için size yardımcı olmaktadır. Bu servislerin kullandıkları cihazlar sayesinde herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmadan kaçak noktası belirlenebilir. Daire bedeninde veya evler içerisinde herhangi bir kırma işlemi yapılmaz. Kullanılan dinleme cihazları ve kameralar sayesinde kaçak noktalarının belirlenmesi sağlanır. Daire üzerinde oluşan belirtiler incelenerek kaçağın nereden kaynaklanabileceğine dair bir bilgi edinilir. Bu bilgi doğrultusunda da kullanılan cihazlar ile kaçağın olduğu nokta tespit edilmeye çalışılır. Bu cihazlar sayesinde tesisatta var olan bütün kaçak noktaları kolaylıkla belirlenebilir.
Dairede yaşanan kaçak tespit çalışmaları için evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz arasında yerini alan firmamıza ulaşabilirsiniz. Kullandığımız cihazlar ile Daire yapısına zarar vermeden kısa sürede kaçak noktalarını bulabiliriz. Kaçak noktalarını bulduktan sonrada yine aynı şekilde Daire yapısına zarar vermeden kaçağın olduğu yerleri tamir ederek sorunu giderebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment