İkinci el su kaçak tespit cihazı

İkinci el su kaçak tespit cihazı ne kadar ? Cihaz alırken nelere dikkat edilmelidir , Çözüm Merkezi su kaçak tespit uzmanlarının hazırladığı yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Su kaçağı nasıl bulunur ?

Elbette su kaçak tespit cihazları ile anacak ikinci el tespit cihazı alırken dikkat edilmesi gereken akustik dinlemebazı noktalar vardır. Akustik dinelme cihazları alacaksınız mutlaka daha önce kullandığınız bir cihaz olmadır. İlk olarak su kaçak tespit cihazı alacaksanız İnternet değilde mağzalara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. İnternette gördükleriniz ile gelen cihaz arasında muhtemel farkılıklar olması söz konusudur ayrıca kullanmasını bilmediğiniz ilk kez kullanacağınız bir cihaz olması mağzadan satın alma daha mantıklı geliyor. İkinci el su kaçağı tespit cihazının tam olarak çalıştığını nerden bileceksizi belkide elinize gelen ürün kusurlu bir üründür. Bunun yanında faturalı bir ürün almaya özen gösterin garantisi devam ediyorsa elinizde belge bulunur. Su kaçak tespit cihazı sadece akustik dinleme değil pvc boru içi görüntüleme ve termal kamerada su arızalarının bulunmasında kolaylık sağlamaktadır.

termal

Termal Kamera

 

Pvc boru görüntüleme cihazı 10 ve 20 metre olmak üzere iki kısımda incelenir çeşitli markalar devreye girer akustik dinleme cihazında olduğu gibi bu işi yapan firmalardan bilgi alarak alışveriş yapmak en mantıklısı olacak.

Yardımcı su kaçak tespit cihazı ise tesisat test pompası geçmişte yeni yapılan tesisatların su kaçırıp kaçırmadığını öğrenmek için tesisata basınç verilirdi mantık yine aynı tesisatn sağlamlığından emin olunmak için test pompası kullanılması uygun olacaktır.

test pompası

Test pomaları Elektronik ve Manuel olmak üzere 2 ye ayrılır.

Be the first to comment

Leave a comment