İçerenköy Su Kaçağı Tespiti

İçerenköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ile kırmadan son teknloji kamera sistemleri ile su kaçağı bulma 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur ? Son teknoloji cihazlar kullanılarak bulunması sizin içinde daha ekonomik olacaktır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Merkezi

Su kaçağı tespiti Çözüm Merkezi çalışanlarımız her zaman hazırlıklı ve gereken tüm tedbirleri, olasılıkları, sorunları ve ilgili çözümleri dikkate alarak hareketle tüm cihazları yanlarında getirmektedir. Örneğin, bize anlattığınız sıcak suların az akması ve basınç dengesizliği olabilir. Buna sebep olan ilgili boruda oksitlenme yani pas birikmesi gibi olasılıklardan oluşabilir. Sıcak su geçişi olan fakat tıkanıklık belirtileri olan bu boruyu bulmak için bazen ses detektörü de kullandığımız oluyor. İçerenköy su kaçağı tespiti ekiplerimizin destek çalışmasında bulunduğu işlemlerden mutfağınızdaki bazı kabarmalara ilişkin sorunlar da vardır. Bazen sizlerin mutfağı, bazen alt katınıza ilişkin olabilir. Tesisatların incelenmesi gerekmektedir. Öncelikle kabarma olan kısımdaki ısılar ölçülür ve ilk bakışta sıcak, soğuk veya gider hatlarına ilişkin olup olmadığı anlaşılır. Binalarınızda ayrıca soğuk hatlardan başlanmakla birlikte sızdırmazlık testlerinin yapımına eş zamanlı bir personelimizin yardımı ile hemen başlayabiliriz. Bu esnada söz gelimi eğer duvar kabarıklığında daha çok sıcak sulara ilişkin sıcaklıkları görüyorsak bu durumda ıslaklığı neyin beslediğini anlamamız gereklidir. Zor bir aşama asla değildir. Duvara tutulan bir kızıl ötesi cihaz ile sıcaklık ve varsa orada tesisat görebiliyoruz. Sızıntı varsa zaten borunun hemen etrafından başlamak üzere kendisini belli edecektir. Hasarlı boruyu bir nevi matkap ile tamamen duvarı delmeden anlamanın sizce de bir pratik yolu değil midir?

İçerenköy su kaçağı tespiti ile her defasında başarılı operasyonlara imza atmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tespit ve onarım ücretlerimiz tamamen stabil ve tek fiyat üzerinden tüm gerekli tedbirleri hemen alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment