Üsküdar Su Kaçağı Tespiti 49 TL 0216 612 55 90

Üsküdar su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda su kaçağı bulma cihazları ile su arıza tespiti aynı gün içinde servis imkanı sunuyoruz. Su kaçağı nasıl bulunur ? Kameralı sistem cihazlarla bulması en faydalı olanıdır.

üsküdar tesisat kaçağı

Üsküdar Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Üsküdar su kaçağı tespiti personelimizin en etkili çalışmalarından bir tanesi kuşkusuz sıcak su üretim cihazlarının randımanlı çalışmasına rağmen bataryalara pek istediğiniz miktarlarda suyun gelmemesi konularını araştırmasıdır. Hani bataryayı açarsınız ve sıcak su akmasını beklediğinizde, elinizi yakacak türden olur ve daha kötüsü basınç dengesizliği olduğundan yoğun gürültülü gelir ve hiç vakit kaybetmeden hemen kapatmayı tercih edersiniz ya işte bu konuları işleyeceğiz. Üsküdar su kaçak tespiti ekiplerimizce örneğin kat kaloriferine sahip olan binalarda katı yakıt kazanları vardır ve yeterince sıcak şekilde yakmanıza rağmen su ısınır fakat bataryalara tam olarak geçmeyebilir. Belki galvaniz borular kullanıyorsunuzdur ve içindeki pastan dolayı tıkanmalar oluşabilir. Bazen suyun geçtiği boru çapı gerçekten küçüktür ve sizler bataryayı sonuna kadar açmış olabilirsiniz. Asıl firmamızda en etkili olan teknik kesinlikle sızıntılardır. Sıcak sular kaynama derecesine yakındır veya ayarlı ısıtıcılar kullanıyorsanız genelde 50 derece civarında yer alır. Damla damla şeklinde akmalar olsa bile maalesef oluşan nem ve buhardan dolayı betonlar hemen ıslanacaktır. Termal kamerayı gerek ıslak olan duvarlar gerekse henüz kuru olan duvarların üzerinden bir analiz yapmak için kullandığımızda sorun gün gibi ortaya çıkacak demektir.

Üsküdar su kaçağı tespiti çalışmalarımızda kesinlikle sızıntı kaynağı özenli bir çalışma eşliğinde kısa sürede yapılmaktadır. Klişe ve geçmişte kalmış yöntemlerden uzaklaşmak daha mantıklı ve duvarları tekrar ıslatma tehlikesi olmayacak adımların atılmasına ne dersiniz?

Be the first to comment

Leave a comment