Evin duvarından su akması

Evin duvarından su akması durumunda ilk önce rüyada olmadığınızı anlayın akan su gerçek su çünkü üst komşunuza haber verip arıza tespiti yaptırmasını söyleyebilirsiniz. Su kaçağı nasıl bulunur işte cevabı kırmadan kameralı sistemler kullanarak su kaçaklarında noktasal tespit yapılır.

duvardan su sızması

Duvardan Su Sızması Durumunda Acil Bizi Arayınız

Evin Duvarında Su Akıntısı ve Küflenme Oluşması

Evin duvarından su akması durumunda ne yapmalı ? Eğer tavan kısmından geliyorsa komşunuza durumu bildirmeniz gerekir aksi taktirde atık su akması var ise kötü kokularından yanında mikrobik hastalıklara bulaşabilirsiniz. Evin duvarında kabarcıklar oluşması kendi dairenizde de kaçak gözlenebilir bunun için en doğru tespiti Çözüm Tesisat yapmaktadır. Daire tavanından su akması varsa mutlak suretle üst katlardan bir su kaçağı olduğuna kesin gözüye bakabilirsiniz. Evin duvarında su sızdığını görmek sizleri teleşlandırdığının farkındayız ancak sıradan tesisatçıların çözemediği bu tesisat arızasını biz son teknoloji ile çözümlüyoruz.

Kendi dairemin duvarından su akması var diyorsanız büyük ihtimalle bodrum katta oturuyorsunuzdur yer kısmında su doyum noktasına ulaşıp yukarı doğru çıkmaya başlayabilir. Bu durumunda yine bizi arayarak noktasal su kaçağı arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Su kaçakları pek çok şekilde karşımıza çıkabilir önemli olan bu arızaları hem maddi hemde manevi zarar vermeden en uygun şekilde bulup onarmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment