Üst kattan akan su şikayet

Üst kattan akan su şikayet için noterden ihtar name çektirin eğer buna rahmen su sızıntısını gidermeyen komşuyu mahkemede her türlü  maddi ve manevi yaptırıma sokabilirsiniz.

Üst Kattan Akansuyu Komşu Yaptırmıyor

su kaçağı şikayetiAncak karşılıklı anlaşma yolu ile yapılması kararlaştırılırsa Çözüm Tesisat firmamızı arayınız kırmadan önce kameralı sistemlerle su arızasının yerini bulmaktayız. Firmamızda ses dinleme cihazları , termal görüntüleme ve pimaş içi görüntüleme kameraları ile İstanbul içinde hizmet vermektedir. Üst kattan akan su şikayeti beleyenin zabıta ekiperinede yapabilirsiniz burada amaç sorunun bir şekilde giderilmesidir sizde yasal olan her hakkı deneyiniz. Dairenize üst kattan akan su pis su ise ve zamanında önlem alınmazsa bulaşıcı hastalıklara ve kötü kokulara neden olabilir. İlk önce anlaşma yoluna gidin komşu senden bana su akıyor fazla kırmadan tesisat kaçağını bulan bir firma buldum ondan yardım alalım. Eğer komşu buna rahmen ilgisiz ise yapacağınız şey belediyeye şikayet veya noterden ihtarname çektirmektir. İhtarnamede yazılacakları noter veya bir avukat sizi yönlendirir.

Üst kattan akan su şikyeti nereye yapılır ve anlaşma yolları ile ilgili gereken yazılarımızı okudunuz. Sizinde böyle bir probleminiz varsa profesyonel cihazlı tesisat firmamızdan yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sıradan tesisatçılar onarım yapsada sorun tekrar etmesi durumunda anlayışsız komşu ben yaptırdım diyip aradan çekilebilir bu yüzden ilk tercihiniz cihazlı tesisat firmamız olmalıdır.

Be the first to comment

Leave a comment