Boru Hattı Görüntülemesi Yer Tespiti

Boru hattı görüntülemesi yer tespiti cihazla ve robot kamera sistemleri ile yapılıyor su kaçağı veya tıkanıklık tespiti için bizi arayınız. Boru hattı güzergah belirleme boru nereden gidiyor öğrenmek için Çözüm Tesisat firmamızı arayınız.

boru hattı görüntüleme

Boru İçi Görüntüleme Hizmeti Veren Firmalar

Atık su borusu yer belirleme boru hatının içi görüntülemesi kamera sistemleri ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Kameralı boru görüntüleme cihazı olan tesisatçılar azdır bu nedenle İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar sonucundan çalışacağınız firmayı seçeceksiniz. Elbette en uygun olanı ve profesyonel çalışan tesisat firmaları ilk tercihiniz olmalıdır. Çözüm Tesisat İstanbul içi her yere aynı gün servis ve aynı ücret tarifesi ile hizmet vermektedir. Kameralı sistemle boru hattı görüntüleme gibi konularda alakalı soruna yönelik uzman teknikler ile çözümlerimiz vardır. Örneğin, yeni bir apartman dairesinde ilk kullanıcı siz olmanıza rağmen bazı tuvaletlerin taşma yapması gerçekten sorundur. Genelde alakalı boruları döşeyen firmaya ait borular veya işçilik hatalarından meydana gelebilir.

Kameralı teknoloji ile bina içi boru görüntüleme ile anlattığımız bu gider kanallarında incelemeler yapıyoruz. Üstelik kanal kırılmasına veya zedelenmesine asla mahal vermeden bunu uyguluyoruz. Küçük bir çapa sahip kablo ve ön bölmesinde minik bir kameralı aparat vardır. Bu yalnızca gözlem ve içten sorunları görmemiz için kullanılan bir sistemdir. Bunu her türlü sistemde kullanabiliriz. Örneğin, lavabo kanalında koku yapan, kırılan bölgenin bulunması ve atık yerlerinin deşifre edilmesi önemlidir. Akabinde basınçlı su motoru ile güzel bir lavabo kanalı yıkama çalışması ile tamamen kirlerden arındırılmış hale getirebiliriz. Bir diğer işlem banyo kanalının damlatması veya taşma yapması gibi konularda alakalı yerlerin bahsettiğimiz teknikler ile temizlenmesinden tutunda arızalı parçaların değiştirilmesi gibi işlemlere kadar hepsi için kullanılabilir. Özellikle kırılan kanalizasyon borusu değişiminde doğru ve noktasal yerin binaya zarar vermeden bulunması gibi tam çözümlerimiz bu sistemler ile mümkündür.

Çözüm Merkezi İstanbul ofis telefon numaralarımız ile aynı zamanda tuvalet giderinden koku gelmesi, atık taşması gibi konularda da bizleri arayabilirsiniz. Her zaman faturalı çalışmakta olan ekibimizin sizlere sunduğu garantili çözümleri kaçırmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment