daire içi su kaçağı bulan firmalar

Daire içi su kaçağı bulan firmalar kırmadan kameralı cihazla daire içinde su kaçağı bulma ve su kaçaklarının tamiri garantili olarak yapılmaktadır. Çözüm Merkezi tesisat firmamız İstanbul genelinde kameralı cihazlarla su kaçağını bulan tesisat firmasıyız.

Daire içinde su kaçağı bulan firmalar kullandıkları cihazlar ile kısa sürede kaçak tespit çalışması yapmaktadır. Ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunlarının çözümü için kaçak tespit çalışmaları sırasında kullandığımız cihazlar ile kısa sürede tesisat boruları üzerinde var olan kaçak noktalarını tespit etmekteyiz.

Daire içinde su kaçağı tespit firmaları

Daire içerisinde yaşanan su kaçakları fayanslarda ve duvarlarda nemlenme, sararma, küflenme ve sıvalarda dökülme gibi belirtiler ile ortaya çıkar. Eğer kalorifer tesisatınızda kaçak var ise işte o zaman da parkelerinizde kabarmalar ve küflenmeler olur. Yaşanan bu sorunlar kaçak sorunu ortadan kaldırılmadığı sürece gün geçtikçe artar. Buda sizin için hoş olmayan görüntülerin yanı sıra bir iş çilesini ortaya çıkartır. Ama tabi mahallenizde bulunan eski usul yöntemler ile çalışan sıradan bir tesisatçıyı sorunu çözmek için çağırdığınızda iş daha da büyür. Daire içi su kaçağı kontrol arasında bulanan firmamızdan yardım aldığınızda ise sorun sadece 2-3 saat içerisinde çözülür.
Kırmadan su kaçağı arama ve kırmadan tesisat tamiri hizmetlerini size sunan firmamız ustalarımızın bilgisi ve kaliteli kaçak tespit cihazlarımız sayesinde etkili sonuçlara ulaşmaktadır. Şuan piyasada bulunan en iyi kaçak tespit cihazlarını kullanan ustalarımız daire içerisindeki belirtilere bakarak kaçağın nerede olduğunu tespit etmeye çalışır. Daha sonra ise kullanılan cihazlar sayesinde kaçağın yeri ile ilgili kesin bir sonuca varılır. Alanında uzman olan personelimiz ise bilgilerini de ortaya koyarak sizlere kesin sonuçlar sunmaya çalışır.

Kaçak tespit çalışması sonrasında ise kaçağın olduğu noktanın durumuna göre gerekli tamirat işlemi yapılır. Kaçağın olduğu noktaya ulaşmak için küçük bir alanda fayans kırma işlemi yapıldıktan sonra kaçak noktasına ulaşılarak sorun ortadan kaldırılır. Tesisat içerisinde birden fazla kaçak noktası olsa da her kaçak noktası ayrı ayrı bulunarak kaçak noktaları ortadan kaldırılır.

Daire içi su kaçağı bulan firmalar içerisinde yer alan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak adına her zaman en son teknoloji aletleri kullanmayı tercih etmektedir. Yaptığımız bütün kaçak tespit çalışmaları ve kaçak sonlandırma işlerinin 2 yıl garantisini de sizlere sunmaktayız. İleride yaşadığınız herhangi bir sorunda bizleri arayarak sorunu bildirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment